Mel Gibson w thrillerze policyjnym o fingowaniu własnej śmierci

Informant Mel Gibson
Informant Mel Gibson dołącza do obsady policyjnego thrillera / Foto: Kadr z filmu “Co wiecie o swoich dziadkach?”; Gary Sanchez Prod., Paramount

Mel Gibson jest jednym z aktorów, którzy dołączyli do obsady filmu “Informant”. Thriller sensacyjny oficjalnie wszedł już w fazę produkcji. Gibson ma w zanadrzu kilka nadchodzących projektów (poza wspomnianym m.in. “Bandit”, “Boys of Summer” czy “Zabójczą broń 5”).

Informant Mel Gibson w obsadzie policyjnego thrillera

Będzie to historia detektywa policyjnego, który umiera z powodu choroby nowotworowej. Bohater nawiązuje umowę z pewnym tytułowym informatorem, który miałby sfałszować jego śmierć. Upozorowanoby, że policjant zmarł podczas pracy i w ten sposób jego rodzina otrzymałaby pieniądze w ramach odszkodowania. Rozpoczyna się wymyślna, ale też niebezpieczna intryga.

Poza Melem Gibsonem w filmie wystąpią również: Dominic Purcell (“Skazany na śmierć”), Kate Bosworth (“Superman: Powrót”), Nick Stahl (“Cienka czerwona linia”, “Sin City – Miasto grzechu”) i Jon Lindstrom (“Detektyw”, “Opiekunka”).

Za reżyserię filmu “Informant” odpowiada Michael Oblowitz. W jego dorobku znajdują się między innymi filmy “Czas zemsty” czy “Cudzoziemiec” ze Stevenem Seagalem (drugi z projektów to koprodukcja polsko-amerykańska). Scenariusz przygotowali Oblowitz, Michael Kaycheck (“Bagman Brown”) i Brook Nasser (“Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach”).

Zdjęcia do filmu są realizowane na terenie Nowego Meksyku: w Las Cruces, w hrabstwie Doña Ana. Portal “Albuquerque Journal” podaje, że między lipcem 2021 a majem 2022 r. w tym mieście kręcono łącznie dwadzieścia trzy filmy.

Czytaj też: TOP 10 – aktorzy, którzy prawie zagrali Johna Rambo

Previous Article
Najlepsze filmy o tematyce morskiej

Top 10: Filmy o tematyce morskiej

Next Article
Drago Spin-off

Powstanie spin-off serii "Rocky" pt. "Drago"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share