Już jest: pierwsze zdjęcie z filmu “Renfield”, a na nim Nicolas Cage jako Dracula

Renfield Nicolas Cage
Renfield Nicolas Cage w roli Draculi – zdjęcia z filmu / Foto Prime: Hemdale Film Corporation, Magellan, Scream Factory

Książę ciemności pokazał się w pełnej krasie. Magazyn “People” udostępnił w sieci pierwsze zdjęcie z nadchodzącego filmu “Renfield”, w którym Nicolas Cage zagrał najsłynniejszego krwiopijcę w historii. Na zdjęciu widzimy ekscentrycznego aktora w charakteryzacji Drakuli.

Renfield Nicolas Cage jako legendarny Dracula – zdjęcia z planu

Fotografia z planu zdjęciowego przedstawia Nicolasa Cage’a w ekstrawaganckim stroju. Aktor ma na sobie bordowy, trochę mechaty garnitur i tajemniczy, złoty medalion. Włosy zaczesano mu do tyłu, by przypominał Belę Lugosiego z lat trzydziestych, a jego dłonie “zdobią” zaostrzone szpony. Całości dopełnia wyjątkowa charakteryzacja: widzimy Cage’a o trupiobladej skórze i sinych ustach. Aktor wygląda naprawdę groteskowo.

Na stronę magazynu “People” trafiło też zdjęcie z udziałem Nicholasa Houlta, który gra tytułowego Renfielda – obłąkanego sługusa Drakuli. Widzimy aktora w zabrudzonym sztuczną krwią stroju. Hoult ma przy sobie maskę przeciwcovidową, z powodu przepisów pandemicznych.

Film “Renfield” opisywany jest jako połączenie horroru z czarną komedią. Scenariusz napisali Robert Kirkman i Ryan Ridley.

Bohater filmu spełnia wszelkie polecenia swego pana i władcy. Mężczyzna ma dosyć tej “pracy” – polega ona na spełnianiu zachcianek wampirzego ekscentryka. Renfield wyrusza na poszukiwania nowego życia, a być może też odkupienia. Zakochuje się w zadziornej policjantce, która nie panuje nad atakami złości i gniewu. Główną postać kobiecą zagrała Awkwafina. Data premiery “Renfielda” nie jest obecnie znana.

Previous Article
I tak po prostu Sezon 2

"I tak po prostu"... powstanie 2. sezon kontynuacji "Seksu w wielkim mieście"

Next Article
Ty Sezon 4

Serial "Ty", sezon 4.: trwają prace nad nowymi odcinkami

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share