WIDEO: Bruce Willis w zwiastunie filmu akcji “Wrong Place”

Wrong Place Zwiastun
Wrong Place Zwiastun filmu akcji / Foto: Five Star Films, Vertical Entert., Verdi Prod.

Na połowę przyszłego miesiąca zaplanowano premierę kolejnego filmu klasy “B” z udziałem legendy kina akcji – Bruce’a Willisa. Projekt pod tytułem “Wrong Place” wyreżyserował Mike Burns, twórca ubiegłorocznego thrillera “Poza prawem” (także z Willisem). Zobaczcie oficjalny zwiastun filmu.

Wrong Place Zwiastun nowego akcyjniaka z Bruce’em Willisem

O czym opowie film “Wrong Place”? Producent metamfetaminy rusza w pogoń za byłym szefem policji z małego miasteczka. Chce go uciszyć, zanim ten złoży zeznanie sądowe przeciwko niemu i członkom jego rodziny. W międzyczasie mężczyzna pakuje się jednak w dużo większe tarapaty.

Rolę główną piastuje w filmie, oczywiście, Bruce Willis – legendarny gwiazdor kina akcji, znany między innymi z serii “Szklana pułapka”. Przodującą rolę kobiecą gra w akcyjniaku Ashley Greene, czyli zjawiskowa Alice Cullen z sagi “Zmierzch”, a obsadę zasilają dodatkowo: Texas Battle (“Oszukać przeznaczenie 3”), Michael Sirow (“Forteca”), Stacey Danger (“9-1-1”), Massi Furlan (“Bad Boys for Life”) i Josh Rhett Noble (“Prawo i porządek: Sekcja specjalna”). Film wyprodukowali twórcy “Irlandczyka”, “Ocalonego” oraz “Króla internetu”.

“Wrong Place” ukaże się w kinach już 15 lipca – zaplanowano dystrybucję limitowaną na terenie Stanów Zjednoczonych. Pod koniec przyszłego miesiąca obraz wejdzie do dystrybucji także w Turcji i wkrótce prawdopodobnie ukaże się w innych krajach. Możliwa jest premiera VOD w Polsce, choć na razie jej nie potwierdzono.

“Wrong Place” będzie jednym z ostatnich filmów, w których zobaczymy Bruce’a Willisa. Niedawno gwiazdor poinformował media o pogarszającym się stanie swojego zdrowia. Etatowy twardziel dużego ekranu przyznał, że cierpi na afazję – zaburzenie funkcji językowych, którego przyczyną jest częściowe uszkodzenie mózgu. Willis porzucił tym samym aktorstwo i teraz zamierza skupić się na własnym zdrowiu.

Na premierę wciąż czeka kilka filmów, które Willis zdążył nakręcić w ostatnich miesiącach (między innymi “Soul Assassin”, “Paradise City”, “Wire Room”).

Previous Article
Strange Way of Life Ethan Hawke

Ethan Hawke wystąpi w nowym krótkim metrażu Almodóvara

Next Article
Abandoned Recenzja

„Abandoned” – recenzja. Emma Roberts w horrorze o mrocznej stronie macierzyństwa

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share