Gwiazdor “Dickinsona”, Toby Huss, wystąpi w serialu “Fatal Attraction”

Fatalne zauroczenie Toby Huss
Fatalne zauroczenie Toby Huss dołącza do obsady serialu / Foto: Wikimedia Comm., Flickr

Toby Huss jest amerykańskim aktorem filmowym i telewizyjnym, który niedawno wsławił się rolą tytułową w serialu “Dickinson” od Apple TV+. Teraz Huss pojawi się w kolejnym serialu streamingowym. Gwiazdor wynegocjował jedną z ról w serialu “Fatalne zauroczenie”, który powstanie dla platformy Paramount+.

Fatalne zauroczenie Toby Huss jako śledczy w serialowej wersji kultowego filmu

Toby Huss nie jest jedynym “nowym” aktorem, którego Paramount włączył do obsady serialowego “Fatalnego zauroczenia”. Inne nazwiska to: Reno Wilson, Alyssa Jirrels i Brian Goodman. Huss zagra dyrektora departamentu śledczego, który prywatnie jest przyjacielem głównego bohatera (Dana Gallaghera). Jirrels otrzymała rolę Ellen Gallagher, córki Dana.

Serial będzie bazował na kultowym thrillerze o tym samym tytule z końca lat osiemdziesiątych. W filmie z 1987 roku niejaki Dan Gallagher nawiązał przygodną relację z koleżanką po fachu. W weekend, gdy żona i córka Dana wyruszają za miasto, ten spędza upojny czas u boku kochanki. Kobieta postanowiła za wszelką cenę usidlić wymarzonego faceta. Wiadomo, że w serialu Paramount Plus Dana Gallaghera zagra Joshua Jackson, a Alex – która popada w obsesję na punkcie kochanka – będzie grana przez Lizzy Caplan. W obsadzie jest też Amanda Peet.

W serialu “Fatal Attraction” ponadczasowy temat zdrady w związku ukazany zostanie w “uwspółcześnionym świetle”. Sam projekt zapowiadany jest jako reimaginacja oryginału; opowie m.in. o sile kobiet, mizoginii i zaburzeniach psychicznych.

W dorobku Toby’ego Hussa znajdują się również takie tytuły, jak: “Blondynka” Netfliksa, thriller “Lokum”, dramat psychologiczny “Koniara”, “Miasto kłamstw”, “Miecz zaufania”, “Halloween” z 2018 roku czy komedia “Wieczór kawalerski” (2017).

Previous Article
Littlemouth Dennis Quaid

Dennis Quaid w thrillerze science-fiction z Isabelle Fuhrman

Next Article
Glamorous Kim Cattrall

Gwiazda "Seksu w wielkim mieście" w serialu Netfliksa o branży beauty

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share