Ana de Armas jako tytułowa “Blondynka” – Marilyn Monroe – w filmie Netfliksa

Blondynka Zwiastun
Blondynka Zwiastun dramatu o życiu Marilyn Monroe / Foto: Netflix, Plan B

Na swoim youtube’owym kanale Netflix udostępnił pierwszy materiał wideo z nadchodzącego filmu “Blondynka”. Będzie on opowiadał o tragicznym życiu ikony kina – Marilyn Monroe. Rolę główną zagrała Ana de Armas, uchodząca za jedną z najlepszych aktorek swojego pokolenia. Poniżej znajdziecie oficjalny zwiastun, a właściwie jednominutowy teaser.

Blondynka Zwiastun dramatu Netfliksa o Marilyn Monroe

W krótkim klipie na YouTubie widzimy Anę de Armas jako Marilyn Monroe – między innymi w jej słynnych kreacjach, jak różowa sukienka z komedii muzycznej “Mężczyźni wolą blondynki”. Życie gwiazdy samo w sobie niewiele miało jednak wspólnego z komedią – zmagała się ona z problemami natury psychicznej, była uzależniona m.in. od alkoholu. W ostatnim ujęciu zwiastuna widzimy Monroe, która siedzi przed lustrem w garderobie. W pewnym momencie zaczyna się śmiać – tyle tylko, że śmieje się jej odbicie w lustrze. Wytwór medialny, nie ona sama.

Obraz oparto na kanwie powieści Joyce Carol Oates. Film ma opowiedzieć o dwóch twarzach tytułowej “Blondynki” – o tym, jak różniły się między sobą jej prawdziwa tożsamość oraz ta “sztuczna”, stworzona na potrzeby mediów. Projekt opowie o Monroe jako o aktorce, która zmaga się z pewnego rodzaju życiowym fatum. Poza Aną de Armas w filmie wystąpili Scoot McNairy, Garret Dillahunt, Adrien Brody, Catherine Dent, Rebecca Wisocky i Spencer Garrett.

Reżyser filmu Andrew Dominik nakręcił m.in. “Zabójstwo Jesse’ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda”. W przeszłości Marilyn Monroe grała chociażby Michelle Williams. Zanim w 2019 roku rolę w “Blondynce” dostała Ana de Armas, o angaż do filmu Dominika walczyły Jessica Chastain i Naomi Watts.

Kiedy premiera na platformie Netflix? W Stanach Zjednoczonych filmowy dramat ukaże się 23 września 2022.

W marcu “Blondynka” otrzymała najcięższą możliwą kategorię wiekową “NC-17” od organizacji MPA.

Previous Article
The Iron Claw Zac Efron

Zac Efron zagra w "wrestlerskim" dramacie "The Iron Claw" od studia A24

Next Article
Westworld Sezon 4 Zwiastun

Zwiastun serialu "Westworld" - sezonu 4. Powrót, na który czekają wszyscy

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share