Powstanie “Moje wielkie greckie wesele 3”. Ruszyły już zdjęcia!

Moje wielkie greckie wesele 3
Moje wielkie greckie wesele 3 – ruszyły prace nad filmem / Foto: IFC, HBO, Gold Circle, Playtone, MPH

Mamy dobre wieści dla fanów i – chyba przede wszystkim – fanek serii “Moje wielkie greckie wesele”. Dylogia, która ukazała się w 2002 i 2016 roku, doczeka się trzeciej odsłony. Z portalu “Deadline Hollywood” dowiadujemy się, że prace nad sequelem już wystartowały.

Moje wielkie greckie wesele 3 – powstanie nowa odsłona słynnej, romantycznej sagi

Nia Vardalos, która jest gwiazdą obu poprzednich odsłon i napisała scenariusze do obu tych filmów, poinformowała na Instagramie, że cykl doczeka się trzeciej części. Projekt “My Big Fat Greek Wedding 3” jest już kręcony, a zdjęcia realizowane są – jakżeby inaczej – w Atenach. Wiadomo, że tym razem Vardalos jest nie tylko aktorką, ale też reżyserką kontynuacji. Gwiazda greckiego pochodzenia ma już w swym dorobku jeden projekt reżyserski. Mowa o komedii romantycznej “Nie cierpię walentynek” z 2009 roku.

Z postu Vardalos na Instagramie można wywnioskować, że sequel jest współrealizowany przez HBO i studia Focus, Playtone oraz Gold Circle. Czy ukaże się na przykład na platformie HBO Max? Tego na razie nie wiadomo, ale sam projekt, w jakiej formie by się nie ukazał, na pewno zainteresuje sporą rzeszę widzów.

Pierwsza odsłona serii “Moje wielkie greckie wesele” ukazała się w 2002 roku i okazała się prawdziwym megahitem w kinach. Kosztujący zaledwie 5 mln dolarów obraz zarobił łącznie 368,7 mln dolarów. “Variety” podaje, że film do dziś utrzymuje tytuł najbardziej dochodowej komedii romantycznej wszechczasów. W 2016 roku miał premierę sequel, który zainkasował “tylko” 90,5 mln USD, a do tego zebrał dość negatywne recenzje krytyków.

Nia Vardalos zagrała też Nię Miller w serialu telewizyjnym CBS-u “Moje wielkie greckie życie”. Sitcom miał pomyślny start, bo pierwszy odcinek obejrzało w USA prawie 23 mln widzów, ale później oglądalność malała. Po tygodniu liczba widzów spadła o 28 proc., a ostatni, siódmy epizod widziało już 10,5 mln Amerykanów. Stacja podjęła decyzję o anulowaniu serialu.

Nie wiemy, kiedy “Moje wielkie greckie wesele 3” ukaże się na ekranach. Inne filmy, które w ostatnim czasie powstawały w Grecji, to “Crimes of the Future”, “Na noże 2” czy “Niezniszczalni 4”.

Previous Article
They/Them Zwiastun

Zwiastun slashera "They/Them". Kevin Bacon "zaprasza" na terapię konwersyjną

Next Article
Titanic wraca do kin

"Titanic" doczeka się wznowionej emisji w kinach w zremasterowanej wersji

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share