Charlie Sheen zagra siebie w nowym sitcomie od twórcy “Ekipy”

Ramble On Charlie Sheen
Ramble On Charlie Sheen w nowym serialu / Foto Prime: Wikimedia Commons

Charlie Sheen znów zostanie gwiazdą telewizji. Po wzlotach i przede wszystkim upadkach kontrowersyjny aktor otrzymał angaż do roli głównej w tragikomicznym serialu “Ramble On”. Niegdyś był najlepiej opłacanym aktorem małego ekranu. Czy czeka go udany powrót?

Ramble On Charlie Sheen gwiazdą – i bohaterem – nowego serialu

Projekt “Ramble On” przygotowany zostanie przez Douga Ellina, twórcę serialu “Ekipa”. Akcja ma toczyć się w Hollywood, a Charlie Sheen zagra siebie samego (podobnie jak w 2013 r. w “Strasznym filmie 5”). Bohaterami serialu będą weterani showbiznesu, którzy próbują “odkryć się na nowo” w bezlitosnej branży. Ich konkurentami są jednak młodsi aktorzy, którzy przybyli do Kalifornii, by zawładnąć wyobraźnią kinomanów i widzów telewizyjnych.

Serial “Ramble On” pomyślany został jako komediodramat i obecnie znajduje się na etapie produkcji – kręcony jest jego odcinek pilotażowy. Na razie żadna stacja ani platforma VOD nie zadeklarowała, że wykupi tytuł od Ellina.

Charlie Sheen otrzymał angaż do roli pierwszoplanowej, a obsadę zasilają również Martin Sheen (“Grace i Frankie”), Emmanuelle Chriqui (“Droga bez powrotu”), Harvey Guillén (“Co robimy w ukryciu”), Kimiko Glenn (“Orange Is the New Black”), Jamie-Lynn Sigler, John C. McGinley, Ana Ortiz, Kevin Connolly i Kevin Dillon.

Sheen jest doskonale znany z sitcomu “Dwóch i pół” (2003–2011), dzięki któremu stał się najlepiej opłacanym aktorem w historii telewizji. W 2010 roku płacono mu 1,8 mln dolarów za pojedynczy odcinek tego serialu.

Previous Article
Master Zwiastun

Zwiastun college'owego horroru "Master" z Reginą Hall. Nadchodzący film Prime Video

Next Article
Ups2! Bunt na Arce Premiera

Premiera w polskich kinach: animacja "Ups2! Bunt na Arce"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share