Kidman, Efron i King poznają, co to miłość w nowej komedii Netfliksa

Nicole Kidman w filmie Netfliksa
Nicole Kidman w filmie Netfliksa wspólnie z Zakiem Efronem i Joey King / Foto: Wikimedia Comm.

Nicole Kidman (“Wiking”), Zac Efron (“Podły, okrutny, zły”) i Joey King (“The Princess”) dołączyli do obsady nowej komedii romantycznej, która ukaże się na platformie Netfliksa. Projekt nie ma obecnie oficjalnego tytułu; wiadomo, że wyreżyseruje go Richard LaGravenese (twórca między innymi “Ostatnich pięciu lat”).

Nicole Kidman w filmie Netfliksa razem z Zakiem Efronem i Joey King

To dla Zaca Efrona i Nicole Kidman kolejna okazja do współpracy po niezależnym dramacie “Pokusa” z 2012 roku, gdzie aktorzy wystąpili w odważnych scenach erotycznych. Richard LaGravenese jest także scenarzystą filmu Netfliksa. Ma doświadczenie w tym fachu; napisał między innymi fabułę komediodramatu “Fisher King”, za którą nominowany był do Oscara.

O czym opowie komedia romantyczna Netfliksa? Tego na razie nie ujawniono. Szczegóły fabularne są tajemnicą, ale potwierdzono, że główną bohaterką będzie młoda kobieta, której przelotny romans przynosi zaskakujące konsekwencje. Nie tylko dla niej samej; również dla jej matki i szefa, który jest gwiazdą filmową. Ponoć postać matki zagra Nicole Kidman.

Producentami filmu są Joe Roth, Jeff Kirschenbaum i Alyssa Altman. Pierwszy klaps na planie zdjęciowym padnie pod koniec lata w Atlancie.

Richard LaGravenese jest prawdopodobnie najbardziej znany z innego filmu romantycznego – “P.S. Kocham cię” (w obsadzie Hilary Swank i Gerard Butler). Zaca Efrona widzieliśmy w ubiegłym miesiącu w aż dwóch filmach: pierwszym była “Podpalaczka”, drugim – thriller “Złoto” (przeczytajcie naszą recenzję). Nicole Kidman pojawiła się niedawno w doskonale ocenionym “Wikingu” Roberta Eggersa. Joey King zobaczymy tego lata w filmie akcji “Bullet Train”, u boku Brada Pitta.

Czytaj też: “Stranger Things” – druga połowa sezonu 4. na nowych zdjęciach

Previous Article
Pinokio Guillermo del Toro

"Pinokio" w reżyserii Guillermo del Toro - nowe zdjęcia z filmu

Next Article
Kryptonim Polska Plakaty

Zobacz plakaty z "niepoprawnej politycznie" komedii "Kryptonim Polska"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share