Zobacz plakaty z “niepoprawnej politycznie” komedii “Kryptonim Polska”

Kryptonim Polska Plakaty
Kryptonim Polska Plakaty z filmu / Foto: Kino Świat – materiały nadesłane

Borys Szyc jako miłośnik “tradycji” III Rzeszy, Maciej Musiałowski jako zakochany narodowiec, Piotr Cyrwus jako ksiądz o złowieszczym spojrzeniu. Tak, komedia “Kryptonim Polska” na pewno wzbudzi gorące emocje, gdy ukaże się w kinach już za dwa i pół miesiąca. Zanim to nastąpi, zobaczcie oficjalne plakaty z wizerunkiem bohaterów filmu.

Kryptonim Polska Plakaty z filmu, a na nich Szyc, Cyrwus, Musiałowski

Film “Kryptonim Polska” zapowiadany jest jako komedia z wątkiem wojny polsko-polskiej. Reżyserowany przez Piotra Kumika obraz ma przypominać współczesnego “Romea i Julię”: to opowieść o miłości chłopaka i dziewczyny z dwóch skrajnie odmiennych światów. On jest bowiem prawicowym narodowcem, a ona – wojującą feministką.

Studio Kino Świat udostępniło plakaty zwiastujące nadchodzącą premierę – ta nastąpi 2 września. Na posterach widnieją bohaterowie “Kryptonimu Polska”: Borys Szyc jako Roman, Maciej Musiałowski jako Staszek, Piotr Cyrwus jako “wierny sługa boży”, a także Karol Bernacki, Mateusz Król i Karol Kadłubiec jako narodowcy. W filmie grają również Antoni Królikowski i Cezary Pazura.

Opis fabuły dystrybutora:

— Gdyby nie kontuzja, Staszek (Musiałowski) byłby dziś gwiazdą Ekstraklasy. Gdyby nie złamane serce, Pola (Magdalena Maścianica) nadal mieszkałaby w Warszawie. Gdyby nie przypadek, prawdopodobnie nigdy by się nie spotkali. I nie doszłoby do wydarzeń, o których będzie mówił cały kraj. Ale co się stało, to się nie odstanie i tak oto zaczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki. Bo on to miejscowy zadymiarz i narodowiec z grupy Romana (Szyc). Ona zaś – aktywistka i uosobienie wszystkiego z czym Staszek i jego radykalni kumple poprzysięgli walczyć. Czy ich miłość ma jakikolwiek szanse i sens? Trudno powiedzieć, jeszcze trudniej przewiedzieć, lecz to co zaczęła strzała amora, skończy się prawdziwą lawiną komicznych zajść, w których udział wezmą media, politycy, zagraniczni goście, jeden dziarski ksiądz i masa osób z totalnie różnych parafii.​

Kryptonim Polska Plakaty

Kryptonim Polska Plakaty

Kryptonim Polska Plakaty

Kryptonim Polska Plakaty

Źródło: Kino Świat – materiały nadesłane

Previous Article
Nicole Kidman w filmie Netfliksa

Kidman, Efron i King poznają, co to miłość w nowej komedii Netfliksa

Next Article
Powodzenia Leo Grande Zwiastun

"Powodzenia, Leo Grande" - Emma Thompson uczy się kochać własne ciało. Zwiastun filmu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share