Harry Styles jako biseksualny mundurowy w melodramacie “My Policeman” – pierwsze zdjęcia

My Policeman Harry Styles w nowej, ambitnej roli. Wokalista i początkujący aktor zagrał w gejowskim melodramacie. Pierwsze zdjęcia z planu trafiły do sieci.
My Policeman Harry Styles
My Policeman Harry Styles w nowej, ambitnej roli / Foto Prime Movies: instagram.com/harrystyles

Po rolach w “Dunkierce” i tegorocznych “Eternals” Harry Styles pojawia się w gejowskim dramacie “My Policeman”. Wokalista i początkujący aktor zagrał postać biseksualnego policjanta, który ukrywa przed światem swój związek z innym mężczyzną. Do sieci trafiły pierwsze fotografie z planu zdjęciowego.

My Policeman Harry Styles w nowej, ambitnej roli

“My Policeman” to tytuł nadchodzącego melodramatu Amazon Studios. Film w reżyserii Michaela Grandage’a oparto na książce o tej samej nazwie autorstwa Bethan Roberts. Literacki oryginał ukazał się w 2012 roku.

“My Policeman” toczy się w Anglii lat pięćdziesiątych i opowiada historię trójkąta miłosnego. Biseksualny funkcjonariusz policji Tom Burgess (Harry Styles) bierze ślub z nauczycielką szkolną, Marion. Jednocześnie utrzymuje związek z Patrickiem Hazlewoodem – kustoszem muzealnym. Panowie próbują spotykać się w tajemnicy – ten sekret może zrujnować ich życie.

Główną rolę żeńską zagrała Emma Corrin (“The Crown”), a jako Patrick pojawia się w filmie David Dawson (“Upadek królestwa”). W obsadzie znajdują się też Rupert Everett, Linus Roache, Kadiff Kirwan, Jack Bandeira i Gina McKee.

My Policeman Harry Styles i Emma Corrin w melodramacie o tematyce LGBTQ

Zdjęcia do filmu ukończono latem, a premierę zapowiedziano wstępnie na przyszły rok (takie informacje przekazał w rozmowie z “Variety” sam Everett). Producentami “My Policeman” są Greg Berlanti – twórca “Green Lantern” – oraz Robbie Rogers, piłkarz i producent telewizyjny.

Reżyser “My Policeman”, Michael Grandage, pracował m.in. przy dramacie biograficznym “Geniusz” z Colinem Firthem oraz filmie “Red” z Alfredem Moliną.

Previous Article
You Won't Be Alone Noomi Rapace

Noomi Rapace w paranormalnym horrorze od producentki "Babadooka"

Next Article
Serial o Obcym

Ridley Scott szykuje dwa nowe seriale: jeden o Obcym, drugi o Łowcy androidów

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share