“Black Adam” – zobacz zwiastun superprodukcji DC z Dwayne’em Johnsonem

Black Adam Zwiastun
Black Adam Zwiastun filmu / Foto: DC Entertainment, Warner Bros., New Line

Studio Warner Bros. Pictures zaprezentowało oficjalny zwiastun nadchodzącego, superbohaterskiego widowiska “Black Adam”. W roli głównej Dwayne Johnson, niezmiennie w kapitalnej formie fizycznej. A jak The Rock wypadł w roli tytułowego bohatera pod względem aktorskim? O tym przekonamy się jesienią tego roku.

Black Adam Zwiastun widowiska z Dwayne’em Johnsonem

Zwiastun zapowiada, że film będzie nie tylko spektakularny, jeśli chodzi o sceny akcji, ale też dowcipny. W trailerze znalazły się sekwencje, w których tytułowy bohater jednym uderzeniem sprawia, że mężczyzna zostaje “wystrzelony” w niebiosa, albo uderza pięścią… w samolot. Polską premierę “Black Adama” zaplanowano na 21 października 2022 roku.

Black Adam pojawia się w komiksach z kanonu DC począwszy od lat siedemdziesiątych. Jest z jednej strony czarnym bohaterem i wrogiem Shazama, z drugiej – jedną z lubianych postaci wśród fanów DC Comics. Urodzony w starożytnym Egipcie jako syn faraona, Teth-Adam przez lata był sojusznikiem śmiertelników, ale pod wpływem demonicznych sił postanowił przejąć władzę nad krajem. Zginął w walce z Shazamem, po czym odrodził się po stuleciach.

W filmie występują Dwayne Johnson, Noah Centineo, Aldis Hodge i były odtwórca roli Jamesa Bonda – Pierce Brosnan. Reżyserem filmu “Black Adam” jest Jaume Collet-Serra (“Sierota”, “Wyprawa do dżungli”, “183 metry strachu”).

Co ciekawe produkcja o egipskim kolosie miała ukazać się w okolicy 2015 roku, a następnie sugerowano, że postać pojawi się w adaptacji “Shazam!” z 2017 r.

Previous Article
Julia Garner jako Madonna

Julia Garner otrzymała angaż do roli Madonny. Film reżyseruje sama piosenkarka

Next Article
Black Bird Zwiastun

"Black Bird" - zwiastun serialu z Taronem Egertonem i Rayem Liottą

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share