Dermot Mulroney nowym Deweyem? Aktor zagra policjanta w “Krzyku 6”

Krzyk 6 Dermot Mulroney
Krzyk 6 Dermot Mulroney dołącza do obsady filmu / Foto: Wikimedia Comm.

Portal “The Hollywood Reporter” podał nazwisko kolejnego aktora wiązanego z nadchodzącym sequelem serii “Scream”. Dermot Mulroney pojawi się w kontynuacji jako dzielny stróż prawa. “Krzyk 6” już wkrótce oficjalnie wchodzi w fazę produkcji. Obraz ma ukazać się w kinach w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Krzyk 6 Dermot Mulroney stanie do walki z Ghostface’em

W poprzednich “Krzykach” postać innego policjanta – Deweya – zagrał David Arquette. Jego bohater, z początku odbierany przez widzów jako comic relief, w “Krzyku 5” dostał bardziej dramatyczną rolę. Arquette prawdopodobnie nie powróci jako ikoniczny Dewey. Nad bezpieczeństwem innych postaci będzie czuwał właśnie Dermot Mulroney. Gwiazdor otrzymał angaż do roli policjanta. Szczegóły związane z tym bohaterem są na razie nieznane.

W maju do informacji podano, że w “Krzyku 6” wystąpi też Hayden Panettiere. Aktorka powróci w roli Kirby Reed, którą stworzyła już w czwartej odsłonie kultowego cyklu. Kreacje z tegorocznej “piątki” powtórzą Jenna Ortega (wraca jako Tara), Melissa Barrera (Sam), Mason Gooding (Chad) oraz Jasmin Savoy Brown (Mindy). Bardzo możliwe jest też, że na ekranie zobaczymy Courteney Cox – znowu jako niezmordowaną reporterkę Gale Weathers. Cox otrzymała od Paramountu scenariusz “Krzyku 6”, co sugeruje, że będzie związana z projektem.

“Krzyk 6” skupiony będzie na wątku czterech nastolatków, którzy zdołali pokonać Ghostface’a i uszli z życiem z masakry. Młodzi opuszczają Woodsboro w nadziei na świeży start. Szybko odkrywają, że nadal nie mogą czuć się bezpieczni. Premiera filmu odbędzie się 31 marca 2023 roku.

Mulroney ma na swoim koncie kreacje w dramatach, thrillerach, komediach romantycznych. Partnerował Julii Roberts w kasowym przeboju “Mój chłopak się żeni”, a Sigourney Weaver w dreszczowcu kryminalnym “Psychopata”. Aktor ma też za sobą występy w filmach grozy. Widzieliśmy go w “Naznaczonym: Rozdziale 3”, “Wciąż cię widzę”, a niedawno też w horrorze “Umma” z Sandrą Oh.

Previous Article
Men Premiera

Piątkowa premiera w kinach: folk horror "Men" w reżyserii Alexa Garlanda

Next Article
American Carnage Zwiastun

Jenna Ortega w horrorze o nielegalnych imigrantach i mrocznym spisku

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share