“Świat według Kiepskich” nie powróci z kolejnym sezonem. Polsat zakończył emisję serialu

Świat według Kiepskich
Świat według Kiepskich oficjalnie zakończony / Foto: Polsat – kanał na YouTubie

Ta informacja może okazać się szokiem dla niektórych telewidzów – zwłaszcza fanów serialu, o którym za chwilę powiemy. Jedna z najbardziej flagowych produkcji Polsatu oficjalnie zakończyła swoją emisję. O jakim serialu mowa? Jego bohaterowie piją piwo Mocny Full i oglądają świat przez ekran starego telewizora marki “Okił”…

Świat według Kiepskich – emisja serialu zakończona

“Świat według Kiepskich” nie doczeka się nowego sezonu. Od 1999 roku powstały trzydzieści cztery serie i blisko sześćset epizodów – niestety, na tym koniec. Gwiazdą serialu jest Andrzej Grabowski, wcielający się w Ferdynanda Kiepskiego – bezrobotnego przedstawiciela patologii społecznej, mieszkańca najgorszej dzielnicy Wrocławia. Jego żonę kreowała Marzena Kipiel-Sztuka, a dwójkę dzieci – Bartosz Żukowski i Barbara Mularczyk.

Ponoć po śmierci tak kultowych aktorów jak Ryszard Kotys (Marian Paździoch) czy Dariusz Gnatowski (Arnold Boczek) coraz trudniej było utrzymać tę produkcję i w końcu Polsat postanowił ją zakończyć. Portal Onet.pl donosi, że inni występujący w “Kiepskich” aktorzy nie zostali o tym w ogóle poinformowani. Możliwe, że powodem anulowania serialu były też pogarszające się wyniki oglądalności.

Dyrektorka programowa Polsatu Nina Terentiew podkreśla, że choć serial został zakończony, wszystkie jego stare odcinki są dostępne do obejrzenia na platformie Polsat Go.

Czytaj też: “Stranger Things” – sezon 4. największym hitem Netfliksa od lat. Wyniki oglądalności

Previous Article
Pinokio Zwiastun

Tom Hanks jako Dżepetto w zwiastunie aktorskiego "Pinokia"

Next Article
Prizefighter Russell Crowe

Russell Crowe tłucze się na gołe pięści w filmie "Prizefighter: The Life of Jem Belcher"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share