Russell Crowe tłucze się na gołe pięści w filmie “Prizefighter: The Life of Jem Belcher”

Prizefighter Russell Crowe
Prizefighter Russell Crowe na zdjęciach z filmu / Foto: Camelot, Hardman, XYZ

Russell Crowe został gwiazdą nowego dramatu biograficznego “Prizefighter: The Life of Jem Belcher”. Produkcja znajduje się na etapie postprodukcji i już wkrótce powinna doczekać się swojej premiery na Amazon Prime Video.

Prizefighter Russell Crowe na pierwszych zdjęciach z bokserskiego dramatu

Akcja filmu toczy się w dziewiętnastowiecznej Anglii, w czasach, gdy rozwijał się trend boksu na gołe pięści (w ang. puglism). Sport ten uważano za ulubioną rozrywkę królów. Utalentowany młody pięściarz, James “Jem” Belcher, próbuje zostać mistrzem kraju w swojej dyscyplinie.

Belcher to postać rzeczywista. Mężczyzna zaczął karierę zawodowca już jako siedemnastolatek i wielokrotnie dowodził, że jest niepokonany (zwyciężając w walkach między innymi z Paddingtonem Tomem Jonesem czy Jackiem Bartholomewem). Blisko osiemdziesiąt lat po swojej śmierci został włączony do Międzynarodowej Bokserskiej Galerii Sław.

W filmie Belchera gra Matt Hookings, który jest też reżyserem całości, a Russell Crowe pojawia się jako postać imieniem Jack Slack (jest to dziadek głównego bohatera). Obsadę “Prizefightera” zasilają też: Bill Moseley (“Dom tysiąca trupów”), Steven Berkoff (“Rambo II”), Ray Winstone (“Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki”), Marton Csokas, Jodhi May, Julian Glover, Lucy Martin i Glen Fox.

Data premiery filmu “Prizefighter: The Life of Jem Belcher” nie jest jeszcze znana. Wiadomo natomiast, że w Wielkiej Brytanii projekt ukaże się na platformie Amazon Prime Video i w innych krajach też ma szansę zaliczyć premierę w tym serwisie. Zdjęcia do filmu realizowano w Walii, Anglii, na Malcie i na Litwie. Zobaczcie zdjęcia oraz plakat z nadchodzącej produkcji z udziałem Russella Crowe’a.

Previous Article
Świat według Kiepskich

"Świat według Kiepskich" nie powróci z kolejnym sezonem. Polsat zakończył emisję serialu

Next Article
Medium Premiera VOD

Premiera VOD: tajski horror "Medium" od twórców "Lamentu"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share