Russell Crowe tłucze się na gołe pięści w filmie “Prizefighter: The Life of Jem Belcher”

Prizefighter Russell Crowe
Prizefighter Russell Crowe na zdjęciach z filmu / Foto: Camelot, Hardman, XYZ

Russell Crowe został gwiazdą nowego dramatu biograficznego “Prizefighter: The Life of Jem Belcher”. Produkcja znajduje się na etapie postprodukcji i już wkrótce powinna doczekać się swojej premiery na Amazon Prime Video.

Prizefighter Russell Crowe na pierwszych zdjęciach z bokserskiego dramatu

Akcja filmu toczy się w dziewiętnastowiecznej Anglii, w czasach, gdy rozwijał się trend boksu na gołe pięści (w ang. puglism). Sport ten uważano za ulubioną rozrywkę królów. Utalentowany młody pięściarz, James “Jem” Belcher, próbuje zostać mistrzem kraju w swojej dyscyplinie.

Belcher to postać rzeczywista. Mężczyzna zaczął karierę zawodowca już jako siedemnastolatek i wielokrotnie dowodził, że jest niepokonany (zwyciężając w walkach między innymi z Paddingtonem Tomem Jonesem czy Jackiem Bartholomewem). Blisko osiemdziesiąt lat po swojej śmierci został włączony do Międzynarodowej Bokserskiej Galerii Sław.

W filmie Belchera gra Matt Hookings, który jest też reżyserem całości, a Russell Crowe pojawia się jako postać imieniem Jack Slack (jest to dziadek głównego bohatera). Obsadę “Prizefightera” zasilają też: Bill Moseley (“Dom tysiąca trupów”), Steven Berkoff (“Rambo II”), Ray Winstone (“Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki”), Marton Csokas, Jodhi May, Julian Glover, Lucy Martin i Glen Fox.

Data premiery filmu “Prizefighter: The Life of Jem Belcher” nie jest jeszcze znana. Wiadomo natomiast, że w Wielkiej Brytanii projekt ukaże się na platformie Amazon Prime Video i w innych krajach też ma szansę zaliczyć premierę w tym serwisie. Zdjęcia do filmu realizowano w Walii, Anglii, na Malcie i na Litwie. Zobaczcie zdjęcia oraz plakat z nadchodzącej produkcji z udziałem Russella Crowe’a.

Previous Article
Świat według Kiepskich

"Świat według Kiepskich" nie powróci z kolejnym sezonem. Polsat zakończył emisję serialu

Next Article
Medium Premiera VOD

Premiera VOD: tajski horror "Medium" od twórców "Lamentu"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share