J. K. Simmons wystąpi w filmie o “Jamesie Bondzie klasy robotniczej”

Our Man from Jersey J. K. Simmons
Our Man from Jersey J. K. Simmons dołącza do obsady / Foto: Wikimedia Comm.

J. K. Simmons to jeden z pięciu kolejnych aktorów, którzy zostali obsadzeni w nadchodzącym thrillerze “Our Man from Jersey”. Na pierwszym planie wystąpi w filmie Mark Wahlberg, któremu partneruje Halle Berry. Projekt powstaje dla giganta streamingowego – Netfliksa.

J. K. Simmons u boku Wahlberga w filmie Netfliksa

Obsadę “Our Man from Jersey” zasilili właśnie: J. K. Simmons (“Whiplash”, “Więzienie Oz”), Jackie Earle Haley (“Koszmar z ulicy Wiązów”, “Watchmen. Strażnicy”), Adewale Akinnuoye-Agbaje (“Legionista”), Alice Lee (“Siedem śmiertelnych życzeń”) oraz Jessica De Gouw (“Małgosia i Jaś”). Projekt reżyserowany jest przez Juliana Farino – Brytyjczyka wiązanego między innymi z serialami “Ekipa”, “Gracze” oraz “Biuro”.

“Our Man from Jersey” to thriller sensacyjny, w którym Mark Wahlberg pojawia się jako główny bohater, Mike. Jest on twardo stąpającym po ziemi pracownikiem budowlanym mieszkającym w tytułowym New Jersey. Kiedy była dziewczyna Mike’a, Roxanne – z którą umawiał się on jeszcze w liceum – werbuje go do pewnej organizacji, odkrywa on świat superszpiegów i tajnych agentów. Według Roxanne Mike też ma zadatki na członka sił specjalnych i świetnie sprawdziłby się na skrajnie niebezpiecznej misji. Byłą ukochaną zagra Halle Berry.

Wahlberg jest jednocześnie producentem (piastuje to stanowisko wspólnie z Jeffem Waxmanem i Stephenem Levinsonem). Scenariusz napisali David Guggenheim (“Designated Survivor”) i Joe Barton. Drugi z panów był autorem fabuły do “Rytuału” Netfliksa, a obecnie pracuje z J.J. Abramsem przy nowym sequelu serii “Cloverfield”.

“Our Man from Jersey” też ukaże się na Netfliksie, choć na razie nie wiadomo kiedy. Prace na planie zdjęciowym wystartowały dopiero w marcu, a niektóre role wciąż są obsadzane, więc premiera przed końcem 2022 roku wydaje się mało prawdopodobna.

Portale filmowe nie ujawniły też, jaką postać zagra w thrillerze J. K. Simmons. O samym projekcie jeszcze przed startem zdjęć pisano w kontekście jego podobieństw do innych filmów gatunkowych. Scenariusz filmu nazwano “historią Jamesa Bonda klasy robotniczej”.

Previous Article
Samuel L. Jackson

Samuel L. Jackson wraz z Chrisem Prattem w komedii o ikonicznym leniwym kocurze

Next Article
Indiana Jones 5 Premiera

Pierwsze zdjęcie z filmu "Indiana Jones 5". Data premiery ujawniona!

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share