Chris Pratt ścigany przez dinozaura – motocyklowa scena z “Jurassic World: Dominion”

Jurassic World: Dominion Chris Pratt
Jurassic World: Dominion Chris Pratt na nowym zdjęciu z filmu / Foto: Fandango, Amblin, Universal

Fandango (amerykańskie przedsiębiorstwo będące wydawcą serwisu Rotten Tomatoes) promuje film “Jurassic World: Dominion”. W sieci ukazało się nowe, ekscytujące zdjęcie, które stanowi wgląd w jedną ze scen akcji. Fotografia przedstawia Chrisa Pratta i ścigającego go dinozaura.

Jurassic World: Dominion Chris Pratt na nowym zdjęciu promocyjnym z filmu

Na kipiącej od gorących emocji, trochę rozmytej fotografii widzimy Chrisa Pratta na motocyklu – w pogoń za nim ruszył Atrociraptor, groźny dinozaur z epoki późnej kredy. Scena przedstawia Owena Grady’ego, który mknie przed siebie, przemierzając piaszczyste, pustynne tereny. Zdjęcie udostępniła w sieci strona Fandango, w ramach swojej kampanii promocyjnej Fandango’s Summer 2022 Preview.

Czytaj też: Zobacz 5-minutowy, przedpremierowy prolog filmu “Jurassic World – Dominion”

W filmie “Jurassic World: Dominion” występują między innymi Pratt jako treser dinozaurów Owen Grady, Laura Dern jako dr Ellie Sattler, Sam Neill jako dr Alan Grant, Jeff Goldblum jako dr Ian Malcolm, Bryce Dallas Howard w roli Claire Dearing, DeWanda Wise w roli Kayli Watts oraz Isabella Sermon jako Maisie Lockwood. Goldblum, Dern i Neill to, oczywiście, “starzy wyjadacze”, którzy grali w pierwszych odsłonach dinozaurzej serii z lat dziewięćdziesiątych.

Premiera “Jurassic World: Dominion” w Polsce odbędzie się 10 czerwca. Film wyreżyserował Colin Trevorrow – twórca “Powieści Henry’ego” i komediodramatu “Na własne ryzyko”, który pracował też przy pierwszej odsłonie “Jurassic World” z 2015 roku.

W niedawnym wywiadzie dla Fandango Laura Dern przyznała, że jest dumna ze swojej pracy przy serii “Jurassic Park”. Dodała też, że fani często zaczepiają ją na ulicy, dziękując jej za kultowe filmy z tej powstającej od lat sagi.

Previous Article
Robert Pattinson

Robert Pattinson i Toni Collette w nowym filmie Joon-ho Bonga

Next Article
Remake filmu Cube

Lionsgate przygotuje remake kultowej serii "Cube"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share