Gwiazdor “Deadpoola” i “Gry o tron” w nowym filmie Zacka Snydera

Rebel Moon Ed Skrein
Rebel Moon Ed Skrein dołączył do obsady widowiska / Foto: Wikimedia Commons

Brytyjski aktor Ed Skrein – znany między innymi jako czarny charakter z pierwszego “Deadpoola” – dołączył do obsady nowego filmu Zacka Snydera “Rebel Moon”. Będzie to wysokobudżetowa, kosmiczna superprodukcja, w której znajdą swoje odbicie kinofilskie zainteresowania reżysera.

Rebel Moon Ed Skrein w nowym filmie Zacka Snydera – twórcy 300

Ed Skrein pojawiał się jako Daario Naharis w “Grze o tron” HBO, a w filmie akcji “Transporter: Nowa moc” zastąpił Jasona Stathama w roli Franka Martina. Sukcesem okazała się rola aktora w “Deadpoolu”, gdzie zagrał złowieszczego Ajaxa. Antybohater, torturujący tytułowego protagonistę (Ryan Reynolds), był wzorowany na postaci Roya Batty’ego z “Łowcy androidów” oraz na… seryjnym mordercy Haroldzie Shipmanie.

Portal “Deadline Hollywood” podaje, że Skrein dołączył do obsady nadchodzącego widowiska Netfliksa pt. “Rebel Moon”. 39-latek zastąpi tym samym aktora Ruperta Frienda, który musiał zrezygnować z udziału w projekcie ze względu na inne zobowiązania zawodowe. Rola, którą Skrein zagra w “Rebel Moon”, będzie pobrzmiewała echem jego kreacji w “Deadpoolu”. Gwiazdor znów ma wcielić się w głównego antagonistę – jego imię to Balisarius (szczegóły fabularne nie są znane).

Poza Skreinem do obsady dołączyli Rhian Rees (“Halloween” z 2018 r.), Cleopatra Coleman (“Step Up IV”) oraz Fra Fee (“Les Misérables: Nędznicy”). Wcześniej Snyder zaprosił do współpracy takich aktorów jak Charlie Hunnam, Cary Elwes, Jena Malone, Djimon Hounsou, Staz Nair, Doona Bae, Sofia Boutella i Michiel Huisman.

Akcja “Rebel Moon” będzie toczyła się na “obrzeżach wszechświata”, na planecie, która staje się celem brutalnego i zmasowanego ataku. Jedna z mieszkanek ma ściągnąć do swego rodzinnego domu grupę superżołnierzy, którzy pomogą w uratowaniu kolonii. Zdjęcia do filmu ruszyły w drugiej połowie kwietnia i potrwają aż do 4 listopada. Już to wskazuje, że Snyder chce wypuścić film zrealizowany z niezwykłym rozmachem. Ponoć już teraz zaplanowano premierę “Rebel Moon 2”, a sam reżyser chciałby, aby na kanwie tej dylogii powstało całe “filmowe uniwersum”.

“Rebel Moon” ukaże się na Netfliksie, lecz data premiery jest obecnie nieznana (powinna odbyć się w drugiej połowie 2023 roku).

Previous Article
Czarne lustro Sezon 6

Netflix przygotowuje 6. sezon serialu "Czarne lustro"

Next Article
Holy Spider Zwiastun

Nominowany do Złotej Palmy film o polowaniu na irańskiego mordercę. Zobacz zwiastun

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share