Co za obsada! Diane Keaton, Susan Sarandon, Richard Gere i inni w komedii romantycznej “Maybe I Do”

Maybe I Do Diane Keaton
Maybe I Do Diane Keaton, Susan Sarandon i Richard Gere w obsadzie komedii romantycznej / Foto: Wikimedia Commons; Instagram.com/SusanSarandon

To może być jedna z najlepiej obsadzonych komedii od lat. Susan Sarandon (“Konflikt: Bette i Joan”), Diane Keaton (“Pozycja obowiązkowa”) oraz Richard Gere (“Kolacja”) dołączyli do obsady filmu “Maybe I Do”, który przygotowuje studio Endeavor Content. Reżyserem i producentem widowiska będzie Michael Jacobs.

Maybe I Do Diane Keaton, Susan Sarandon i Richard Gere w obsadzie filmu

Film “Maybe I Do” opisywany jest jako “multipokoleniowa, poruszająca komedia romantyczna“. Głównymi bohaterami są Michelle (Emma Roberts) i Allen (Luke Bracey), którzy stanowią zgraną, kochającą się parę. Są ze sobą na tyle długo, że decydują się na kolejny, poważny krok – chcą, by poznali się ich rodzice. Okazuje się, że rodzice nie są sobie obcy i cała grupa ma bardzo zróżnicowane opinie na temat wartości małżeństwa. Czy “starsi” zrujnują ten związek Allenowi i Michelle?

Wygląda na to, że Sarandon, Gere i Keaton grają w filmie role rodziców. Z projektem wiązany jest także William H. Macy (“Shameless – Niepokorni”). Jacobs chwali sobie doświadczenie pracy z obsadą aktorską i zapewnia, że widzowie pokochają filmowych bohaterów. Z kolei Dan Guando, pracujący dla wytwórni Endeavor Content, dodaje:

— Jesteśmy podekscytowani z powodu tak doborowej obsady, którą udało nam się zwerbować. Mamy do czynienia z gwiazdami największego formatu, pracujemy z kilkoma pokoleniami. Film opowie o tym, co bliskie jest każdemu – o zakochiwaniu się, złamanym sercu, uczeniu się kochać na nowo.

Data premiery jest na razie nieznana. Nie wiadomo, na jakim etapie produkcji znajduje się obecnie komedia “Maybe I Do”.

Co ciekawe Roberts i Bracey wystąpili już wspólnie w innej komedii romantycznej – netfliksowych “Randkach od święta” (2020).

Czytaj też: Gus Van Sant, Lenny Kravitz i Beverly D’Angelo w obsadzie komedii o pechowym trenerze

Previous Article
Heartstopper Sezon 2

"Heartstopper": jakie są szanse, że powstanie 2. sezon serialu Netfliksa?

Next Article
Vendetta Zwiastun

Bruce Willis i Mike Tyson w filmie o potrzebie zemsty. Zobacz zwiastun "Vendetty"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share