Meg Ryan powraca do korzeni: znów pracuje przy komedii romantycznej, tym razem powstającej dla Netfliksa

Meg Ryan
Meg Ryan nakręci komedię romantyczną dla Netfliksa / Foto Prime: Wikimedia Commons

Gwiazda ekranu Meg Ryan staje za kamerą. 60-latka przygotuje nowy film Netfliksa, który będzie stanowił adaptację książki o pracownicy agencji reklamowej zakochanej w swoim koledze po fachu.

Meg Ryan reżyserką komedii romantycznej Netfliksa

Można mówić o powrocie Meg Ryan do świata komedii romantycznych – choć tym razem wyreżyseruje ona taki film, a wcześniej w nich grała. W dorobku aktorki wyróżniają się takie klasyki, jak “Masz wiadomość”, “Kiedy Harry poznał Sally” czy “Bezsenność w Seattle”. Jej projekt szykowany dla serwisu Netflix będzie ekranizacją popularnej książki “A Lady’s Guide to Selling Out”.

Literacki oryginał był zainspirowany m.in. przez film “Diabeł ubiera się u Prady”. Bohaterką filmu będzie niejaka Casey Pendergast – wybuchowa młoda kobieta, która pracuje w agencji reklamowej. Dziewczyna jest absolwentką filologii angielskiej i kocha książki. Według najlepszej przyjaciółki Casey zaprzedała duszę korporacji, ale sama zatrudniona mówi wprost: “uwielbiam smak drogiego szampana, a rachunki jakoś trzeba spłacić”. Któregoś dnia Casey odkrywa, że jest zakochana w swoim współpracowniku.

Scenariusz filmu przygotowuje Jenny Rachel Weiner, a stanowiska producenckie zajmują Gary Foster, Russ Krasnoff i Kim Hodgert. Reżyserowany przez Meg Ryan obraz nie będzie jedyną nadchodzącą komedią romantyczną Netfliksa. Jesienią lub zimą tego roku w ofercie giganta streamingowego powinien pojawić się nowy film z Lindsay Lohan “Christmas in Wonderland”. Lohan podpisała z gigantem VOD kontakt na udział w dwóch dodatkowych produkcjach – według plotek będą to właśnie komediowe romanse.

Previous Article
Ms. Marvel Jordan Firstman

Komik Jordan Firstman w obsadzie serialu "Ms. Marvel" serwisu Disney+. Kogo zagrał?

Next Article
Johnny & Clyde Megan Fox

Megan Fox "skrzywioną umysłowo księżniczką" w filmie kryminalnym "Johnny & Clyde"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share