Emma Roberts i Michael Shannon w mrocznej historii małżeńskiej

Abandoned Emma Roberts
Abandoned Emma Roberts i Michael Shannon w mrocznym thrillerze / Foto AZN: Wikimedia Commons

Emma Roberts (“American Horror Story: 1984”) i Michael Shannon (“Dziewięcioro nieznajomych”) grają główne role w nowym dreszczowcu “Abandoned”, który zapowiadany jest jako mroczna historia małżeńska. Prace nad filmem już zakończono i czeka on na premierę.

Abandoned Emma Roberts w mrocznym dreszczowcu

Film opowiada o losach młodego małżeństwa, które wspólnie z małym dzieckiem wprowadza się do leżącego z dala od miasta domu na farmie. Te role otrzymali Emma Roberts i John Gallagher Jr. Na miejscu kobieta zaczyna doświadczać psychozy poporodowej. Okazuje się, że nowe miejsce zamieszkania ma bogatą i bardzo tragiczną historię. Z początku nic na to nie wskazuje, ale cała rodzina – w tym maluch – znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Gallagher Jr. ma na koncie wiele thrillerów i horrorów – zagrał chociażby w “Głębi strachu”, “Eksperymencie Belko”, “Come Play” czy filmie “Hush” Mike’a Flanagana. Na razie nie wiadomo, jaka postać przypadła w udziale Michaelowi Shannonowi. Obraz nakręcił Spencer Squire – debiutujący w roli reżysera filmu pełnometrażowego.

Twórcy na razie nie ujawnili daty premiery filmu “Abandoned”, ale wiadomo, że niedawno ukończono prace przed kamerą. Thriller wszedł w fazę postprodukcji.

Previous Article
Król tygrysów sezon 2 zwiastun

ZWIASTUN: "Król tygrysów", sezon 2. - przebój Netfliksa wraca na ekrany

Next Article
Ant-Man 3 Bill Murray

Bill Murray ujawnia marvelowskie sekrety. Potwierdził, że zobaczymy go w "Ant-Manie 3"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share