“Ród smoka” – zobacz nowy zwiastun serialu HBO. To prequel “Gry o tron”

Ród smoka Zwiastun
Ród smoka Zwiastun serialu HBO / Foto: HBO, Good Banana

Fanów “Gry o tron” czeka udane lato. Już w sierpniu swoją premierę zanotuje nowy serial osadzony w uniwersum kultowego serialu HBO – jego tytuł to “Ród smoka”. Slogan reklamowy “Rodu…” brzmi: “Historia nie pamięta krwi. Ona zapamiętuje imiona”.

Ród smoka Zwiastun nadchodzącego serialu HBO

Premiera pierwszego odcinka odbędzie się 21 sierpnia tego roku, oczywiście na HBO. Jego reżyserem jest Miguel Sapochnik (“Finch”, “Detektyw”, “Gra o tron”). WarnerMedia podaje, że sezon pierwszy będzie liczył dziesięć odcinków; możliwe jest powstanie drugiej serii. Na youtube’owym kanale HBO Max zaprezentowano nowy, trwający blisko dwie minuty zwiastun serialu. Szczególną uwagę zwraca w nim ostatnia scena – z udziałem księcia Daemona Targaryena (Matt Smith) i plującego ogniem… sami dowiedzcie się, kogo.

“Ród smoka” to nadchodzący serial z gatunku dramatu i fantasy, który przygotowali Ryan J. Condal i George R. R. Martin. Produkcja bazuje na książce Martina o tytule “Ogień i krew”.

Akcja “Rodu smoka” ma toczyć się około trzysta lat przed wydarzeniami z “Gry o tron”. Serial opowie o losach rodu Targaryen, którego członkowie są przodkami królowej Daenerys. W nowej produkcji HBO wracają niektóre z kultowych postaci: m.in. księżniczka Rhaenyra Targaryen (Emma D’Arcy) czy wspomniany Daemon Targaryen. Obsadę zasilają także Paddy Considine, Olivia Cooke, Steve Toussaint, Rhys Ifans i Ryan Corr.

Zobaczcie plakaty z wizerunkami niektórych bohaterów.

Previous Article
The Trainer Lenny Kravitz

Gus Van Sant, Lenny Kravitz i Beverly D’Angelo w obsadzie komedii o pechowym trenerze

Next Article
The Executioner Jason Momoa

Jason Momoa w akcyjniaku, który połączy "Na noże" z... "Władcą Pierścieni"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share