Jason Momoa w akcyjniaku, który połączy “Na noże” z… “Władcą Pierścieni”

The Executioner Jason Momoa
The Executioner Jason Momoa w nowym filmie Warner Bros. / Foto: Wikimedia Comm.

Jason Momoa – którego widzieliśmy niedawno w “Diunie” i “Lidze Sprawiedliwości Zacka Snydera” – wystąpi w filmie “The Executioner”, który przygotuje wytwórnia Warner Bros. Z obrazem wiązani są scenarzyści współpracujący z Disneyem i Marvelem.

The Executioner Jason Momoa gwiazdą nowego filmu sensacyjnego

Wokół projektu toczyła się wojna o prawa do dystrybucji. Ostatecznie wygrało ją studio Warner Bros., które szykuje obecnie m.in. komedię “Barbie” z udziałem Margot Robbie. W nowej produkcji Warnera rolę przodującą zagra natomiast Jason Momoa – ostatnio często zapraszany do współpracy przez hollywoodzkich twórców. Scenariusz “The Executioner” przygotowali kuzyni Ryan i Kaz Firpo. Zwrócili oni na siebie uwagę za sprawą superbohaterskiego widowiska “Eternals” z 2021 roku.

Projekt nie ma na razie wybranego reżysera, a dokładna fabuła trzymana jest w tajemnicy. Wiadomo, że “The Executioner” będzie filmem akcji z wątkiem zagadkowego morderstwa, trochę przypominającym “Na noże” z Danielem Craigiem, a trochę… “Władcę Pierścieni”. Pierwsze zapowiedzi wskazują, że film będzie stanowił “pierwszorzędną rozrywkę”.

Jednym z producentów widowiska z gatunku akcji i kryminału będzie Peter Safran. Współpracował on wcześniej z Momoą przy “Aquamanie” (2018) i “Aquamanie 2” (2023); jest też producentem serialu “Peacemaker” oraz serii “Obecność”. W prace nad “Executionerem” zaangażowany będzie także Jesse Ehrman.

Jason Momoa pracuje obecnie nad dziesiątą odsłoną słynnej samochodowej sagi – “Szybkich i wściekłych”. W filmie występują również Charlize Theron, Brie Larson, Vin Diesel, Michelle Rodriguez i Tyrese Gibson. Momoę czeka pracowity rok – aktor zagra ponadto w kolejnej odsłonie serii, roboczo zatytułowanej “Fast & Furious 11”.

Previous Article
Ród smoka Zwiastun

"Ród smoka" - zobacz nowy zwiastun serialu HBO. To prequel "Gry o tron"

Next Article
Pierwsze zabójstwo Serial

Zdjęcia z serialu Netfliksa "Pierwsze zabójstwo". Producentką Emma Roberts

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share