“Czarny telefon” – zwiastun horroru. Ethan Hawke jako zamaskowany szaleniec

Czarny telefon Zwiastun
Czarny telefon Zwiastun filmu / Foto: Universal, Blumhouse

Studio Universal Pictures zaprezentowało zwiastun nadchodzącego filmu grozy “Czarny telefon”. Ethan Hawke występuje w nim jako zamaskowany mężczyzna o złowieszczych zamiarach. Premierę horroru zaplanowano na czerwiec tego roku.

Czarny telefon Zwiastun horroru z Ethanem Hawke’iem

“Czarny telefon” to film o Finneyu – nieśmiałym, ale bystrym trzynastolatku, który zostaje porwany przez sadystycznego mordercę. Chłopiec zostaje uwięziony w dźwiękoszczelnej piwnicy, gdzie może krzyczeć do woli – i tak nikt go nie usłyszy. Ze zdumieniem odkrywa, że w pomieszczeniu znajduje się tytułowy telefon – niby niedziałający, ale przydatny. Za jego pośrednictwem Finney może słyszeć głosy poprzednich ofiar zabójcy. Duchy zrobią, co mogą, by uratować porwanego.

Ethan Hawke pojawia się w filmie jako główny czarny charakter (w oryginale nosi pseudonim “The Grabber”), a porwanego chłopaka zagrał Mason Thames. W obsadzie znajdują się również James Ransone, Jeremy Davies i Madeleine McGraw. Koprodukcja Universal Pictures i studia Blumhouse już niebawem wreszcie doczeka się premiery – tę zapowiedziano na 24 czerwca. Obraz miał ukazać się w kinach najpierw w styczniu 2022 roku, a następnie w lutym, ale w ostatniej chwili odwołano plany dystrybucyjne. Obejmowały one także Polskę, więc latem film powinien pojawić się w naszym kraju.

Scenariusz filmu jest adaptacją książki Joego Hilla. Jedna z masek, użytych w “Czarnym telefonie”, wzorowana jest na wizerunku Lon Chaneya w niemym horrorze “Londyn po północy” (1927). Inną zaprojektował Tom Savini.

Studio Blumhouse Productions ma w swoim dorobku takie tytuły, jak “Paranormal Activity”, “Uciekaj!” czy “Split”.

Czarny telefon Zwiastun – wideo

Previous Article
Irma Vep Alicia Vikander

Zdjęcia z serialu HBO "Irma Vep" - Alicia Vikander jako na wpół obłąkana gwiazda filmowa

Next Article
Don't Worry Darling Olivia Wilde

Olivia Wilde zapowiada swój thriller "Don't Worry Darling". W obsadzie Pugh i Styles

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share