Olivia Wilde zapowiada swój thriller “Don’t Worry Darling”. W obsadzie Pugh i Styles

Don't Worry Darling Olivia Wilde
Don’t Worry Darling Olivia Wilde zapowiada swój nowy film / Foto: Wikimedia Commons

W Las Vegas wciąż odbywa się CinemaCon. Podczas filmowego konwentu zaprezentowano między innymi zwiastun “Miasteczka Salem” oraz pokazano plakaty “Niezniszczalnych 4” czy nowej odsłony serii “John Wick”. CinemaCon to przy okazji świetne narzędzie służące promocji nadchodzących filmów. Olivia Wilde zapowiedziała swój nadchodzący thriller “Don’t Worry Darling”.

Don’t Worry Darling Olivia Wilde zapowiada swój thriller psychologiczny

Wilde wyreżyserowała “Don’t Worry Darling” i pojawia się w nim w jednej z ról przodujących. 38-latka uczestniczyła w zamkniętym pokazie zwiastuna i następnie odpowiedziała na kilka pytań odnośnie projektu. Zdaniem Wilde “Don’t Worry Darling” to thriller stanowiący “list miłosny” do kina, które “przekracza granice wyobraźni”. Reżyserka powiedziała, że za inspiracje posłużyły jej takie pozycje, jak “Incepcja”, “Matrix” czy “Truman Show”.

Film, którego akcja toczy się w latach pięćdziesiątych, opowie o pewnej gospodyni domowej. Kobieta teoretycznie żyje w utopijnym środowisku, a w istocie znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Odkrywa, że towarzysze jej męża mogą skrywać pewien niepokojący sekret. “Don’t Worry Darling” opowie o psychologicznej manipulacji w hermetycznie zamkniętym środowisku. Rolę główną gra w filmie Florence Pugh, a jej małżonkiem jest Harry Styles. W obsadzie znajdują się także Chris Pine, Chemma Chan i KiKi Layne.

Wilde przyznała, że Pugh od początku była dla niej kandydatką do roli przodującej: “Wiedziałam, że w zależności od jej występu film może albo urosnąć w oczach widza, albo kompletnie umrzeć”. Psychologiczny dreszczowiec powstał dzięki wytwórni New Line Cinema i ukaże się we wrześniu tego roku.

Zwiastun widział m.in. dziennikarz Jeff Sneider, który wydał mu pozytywną recenzję, uznając film za obiecujący.

Previous Article
Czarny telefon Zwiastun

"Czarny telefon" - zwiastun horroru. Ethan Hawke jako zamaskowany szaleniec

Next Article
The Gray Man Data premiery

"The Gray Man" - zdjęcia z filmu, data premiery na Netfliksie. W obsadzie Gosling i Evans

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share