Dan Stevens i Kumail Nanjiani gwiazdami serialu o powstaniu zespołu Chippendales

Immigrant Dan Stevens
Immigrant Dan Stevens u boku Kumaila Nanjianiego w serialu Immigrant / Foto: Wikimedia Commons

Dan Stevens wystąpi w serialu biograficznym, który opowie o Chippendalesach – grupie męskich tancerzy erotycznych, która założona została pod koniec lat siedemdziesiątych. Gwiazdą projektu jest Kumail Nanjiani, który zagra założyciela zespołu – Somena Banerjee.

Immigrant Dan Stevens gwiazdą serialu o Chippendalesach

Serial nosi tytuł “Immigrant”, a jego głównym bohaterem będzie Somen “Steve” Banerjee. Pochodzący z Indii mężczyzna prowadził w Los Angeles klub, który zbankrutował. Nadano mu nowy cel – odbywały się w nim wieczorki spotkań kobiet, podczas których półnadzy, muskularni mężczyźni uprawiali striptiz na scenie. Tak narodził się pomysł założenia grupy tancerzy erotycznych – nadano jej kultową dziś nazwę, Chippendales.

Dan Stevens (“Gość”) pojawi się w serialu jako Paul Snider – “krętacz”, który postanawia wykorzystać pomysł Somena Banerjee na biznes. Samego Banerjee zagra Kumail Nanjiani, gwiazdor marvelowskiej superprodukcji “Eternals”. “Immigrant” będzie liczył osiem odcinków i pomyślany został jako serial biograficzny z wątkami kryminalnymi (takimi jak zlecenia morderstw).

Serial “Immigrant” ukaże się na platformie streamingowej Hulu. W obsadzie znajdują się również Murray Bartlett (“Spojrzenia”), Andrew Rannells (“Czarny poniedziałek”), Annaleigh Ashford, Quentin Plair i Nicola Peltz.

Somen “Steve” Banerjee bohaterem serialu Immigrant

Somen “Steve” Banerjee był bohaterem kilku filmów i projektów telewizyjnych. Naveen Andrews pojawił się jako pochodzący z Indii przedsiębiorca w filmie USA Network “Zbrodnia w klubie Chippendales”, a Shelley Malil zagrał go w filmie obyczajowym “Nigdy za dużo”. O Banerjee’em wspomniano w odcinku programu “The FBI Files”.

W 2016 roku w mediach pojawiły się doniesienia, że film o Banerjee’em wyprodukuje hinduski gwiazdor Salman Khan – aktor znany z mocno rozbudowanej muskulatury. Miał też zagrać w tym projekcie; nie wiadomo, czy jako twórca zespołu Chippendales, czy tancerz erotyczny. Film nie doszedł do skutku.

Zapowiedziano też, że w innym nadchodzącym filmie Somena Banerjee zagra Dev Patel.

Previous Article
Disclaimer Sacha Baron Cohen

"Disclaimer": Sacha Baron Cohen dołączy do obsady nowego serialu Alfonso Cuaróna

Next Article
Leslie Jones

Leslie Jones przygotuje nietypową komedię świąteczną dla studia Lionsgate

Related Posts
Total
0
Share