Znany z “Krzyku” Matthew Lillard wyprodukuje “high-conceptowy” horror o wampirach

Let Them Die Matthew Lillard
Let Them Die Matthew Lillard szykuje swój własny horror / Foto: Wikimedia Commons

Matthew Lillard – znany z horroru “Krzyk” oraz z roli Kudłatego w filmach o Scoobym-Doo – wyprodukuje wampirzy horror o tytule “Let Them Die”. Projekt zostanie nakręcony za sprawą jego własnej wytwórni filmowej, Midnite Movie Club.

Let Them Die Matthew Lillard wyprodukuje horror o wampirzej tematyce

Lillard jest znany przede wszystkim jako aktor (serwis IMDb podaje, że 52-latek wystąpił w stu pięćdziesięciu trzech filmach i serialach), ale prowadzi też działalność producencką. W tej postaci pracował przy filmach “Spanish Judges” (2000), “One of Our Own” (2007) i “Spooner” (2009), a w 2012 roku zadebiutował jako producent/reżyser komediodramatu “Grubas rządzi”. Teraz Lillard powróci do tej roli. Zajmie stanowisko producenckie przy filmie “Let Them Die”.

O projekcie niewiele na razie wiadomo. Potwierdzono jedynie, że jest to “high-conceptowy” horror o wampirach, a prace na planie zdjęciowym wystartują latem tego roku. Nie mamy informacji, czy Lillard zagra jedną z ról aktorskich. Film “Let Them Die” zostanie zrealizowany przez jego własną wytwórnię, Midnite Movie Club, która właśnie rozpoczęła swoją działalność. Ma to być studio “interaktywne”, a przyszli widzowie będą mogli na przykład głosować, które planowane projekty jako pierwsze dostaną zielone światło na realizację.

Filmografię Matthew Lillarda zasilają takie tytuły, jak “Krzyk” (1996), “Scooby-Doo” (2002), “Trzynaście duchów” (2001), “Punki z Salt Lake City” (1998), “Spadkobiercy” (2011) czy “Dungeon Siege: W imię króla” (2007).

Previous Article
Streets of Rage Film

"Streets of Rage" w wersji filmowej. Fabułę przygotuje scenarzysta "Johna Wicka"

Next Article
Ezra Miller aresztowany

Ezra Miller znów narozrabiał: zaatakował kobietę na prywatnym przyjęciu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share