ZWIASTUN: Film akcji “Black Site” z Jaiem Courtneyem i Jasonem Clarke’iem

Black Site Zwiastun
Black Site Zwiastun filmu akcji / Foto Prime: Thunder Road Films, Asbury Park, Story Bridge

W sieci ukazał się zwiastun nadchodzącego filmu akcji “Black Site” – w rolach głównych Jai Courtney i Jason Clarke. To historia wojskowych, którzy muszą dorwać pewnego więźnia CIA, który zbiegł z celi. Ma on plany, które mogą okazać się śmiertelne dla ludzkości.

Black Site Zwiastun filmu akcji z Jaiem Courtneyem

Bohaterami filmu “Black Site” są wojskowi przebywający w ściśle tajnej placówce należącej do CIA. Oficerowie znajdują się tak naprawdę w pułapce, a korytarze budynku układają się w jeden wielki, niekończący się labirynt. Biorą udział w morderczej zabawie – grze w kota i mysz z niejakim Hatchetem, błyskotliwym, ale też bezwzględnym więźniem, który dla CIA ma znaczenie priorytetowe. Gdy ten ucieka z celi, robi się naprawdę niebezpiecznie. Hatchet ma w zanadrzu tajemniczy i zabójczy plan, który może przynieść śmiertelne konsekwencje. Nie tylko dla grupy wojskowych…

Obsadę filmu zasilają Jai Courtney (“Legion samobójców: The Suicide Squad”), Jason Clarke (“Wróg nr 1”), Michelle Monaghan (“Kiss Kiss Bang Bang”), Lucy Barrett, Uli Latukefu, Phoenix Raei, Pallavi Sharda, Logan Huffman, Fayssal Bazzi, Roberto Zenca i Leo Stripp. Obraz, który łączy w sobie thriller i klasyczne kino akcji, wyreżyserowała Sophia Banks (“Cheeky Plates for Target”), a za jego produkcję odpowiada Basil Iwanyk (“Sicario”, “John Wick”, “Niezniszczalni”).

“Black Site” kręcony był w Australii, z której pochodzą Courtney i Clarke. Zdjęcia ukończono już w pierwszej połowie ubiegłego roku, ale dopiero teraz ukaże się on w USA. Amerykańska premiera planowana jest na najbliższe miesiące; dystrybucją zajmie się studio Redbox Entertainment. Nie wiadomo, czy film trafi także do Polski.

Black Site Zwiastun – wideo

Previous Article
Good Mourning Machine Gun Kelly

Machine Gun Kelly debiutuje jako reżyser. Nakręcił komedię z udziałem Megan Fox i Pete'a Davidsona

Next Article
Karen Gillan

Karen Gillan o nowej odsłonie "Jumanji". Kiedy można spodziewać się sequela?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share