Robbie Amell dołącza do obsady 3. sezonu “Wiedźmina”

Wiedźmin Robbie Amell
Wiedźmin Robbie Amell wystąpi w 3. sezonie serialu / Foto: Wikimedia Commons

Trwają prace nad 3. sezonem serialu “Wiedźmin”, który pokazywany jest na Netfliksie. Henry Cavill, Freya Allan i Anya Chalotra powracają w swoich rolach, kolejno jako Geralt, księżniczka Cirilla i Yennefer. Kogo jeszcze zobaczymy w obsadzie?

Wiedźmin Robbie Amell dołącza do obsady 3. sezonu serialu

Kontrakt na występ w 3. sezonie “Wiedźmina” podpisało czterech nowych aktorów. Najbardziej znany z nich to Robbie Amell. 33-latek z Kanady pozostaje najbardziej kojarzony z rolą Ronnie’ego Raymonda alias Firestorma we “Flashu”, a ponadto zagrał m.in. w serialach “The Tomorrow People” i “Upload” oraz w filmach “Opiekunka”, “Jak zostać kotem”, “The Duff [#ta brzydka i gruba]”. W “Wiedźminie” pojawi się jako Gallatin – wojownik stojący na czele armii partyzanckiej Scoia’tael.

Brytyjski aktor Hugh Skinner (“Mamma Mia! 2 – kręconego w Skopelos “, “The Windsors”) zagra Radovida – młodszego brata Króla Vizimira oraz monarszego playboya. Znana z kasowego filmu “Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni” Meng’er Zhang otrzymała rolę Milvy – będzie zdolną łowczynią, której boją się nawet najwięksi twardziele. Ci, którzy przekroczą drogę Milvy, robią to na własne ryzyko. Christelle Elwin (“Bloods”) zagra niejaką Mistle – członkinię gangu nieprzystosowanych społecznie nastolatków, którzy kradną od bogatych i… nie zawsze dzielą się łupem z biednymi.

Zdjęcia do trzeciej serii “Wiedźmina” wystartowały na początku miesiąca, kiedy na Twitterze pojawił się wpis od twórców serialu. Jego treść brzmiała: “Nasza rodzina wróciła i znów jest razem. Nowy sezon oficjalnie wszedł w fazę produkcji”. Poza wymienionymi aktorami w “Wiedźminie 3” wystąpią prawdopodobnie Joey Batey (Jaskier), Kim Bodnia (Vesemir), MyAnna Buring (Tissaia), Royce Pierreson (Instredd) i Anna Shaffer (Triss Merigold).

Previous Article
Cannes 2022

Cannes 2022: lista tytułów festiwalowych, teaser filmu Cronenberga

Next Article
Boss Bitch Fight Challenge Zoë Bell

Zoë Bell pozostaje dumną "boss b*tch" i zaprasza do wspólnej walki

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share