Billy Bob Thornton u boku Sylvestra Stallone’a w serialu gangsterskim Paramount+

Kansas City Billy Bob Thornton
Kansas City Billy Bob Thornton w serialu u boku Stallone’a / Foto Prime: Wikimedia Commons

Billy Bob Thornton (“Fargo”, “Walka z Goliatem”) dołączył do Sylvestra Stallone‘a i wystąpi w serialu o tematyce gangsterskiej “Kansas City”. Odcinkowa produkcja ukaże się na platformie streamingowej Paramount+.

Kansas City Billy Bob Thornton gwiazdą serialu gangsterskiego

Sylvester Stallone wystąpi w serialu “Kansas City” jako główny bohater. Będzie niejakim Salem – nowojorskim gangsterem, który zmuszony jest do przeprowadzki daleko od Wielkiego Jabłka. Zamieszkuje w tytułowej miejscowości w stanie Missouri. Okazuje się, że nawet z dala od centrum mafijnego biznesu Sal będzie w stanie pokazać wszystkim, kto tu rządzi.

Na razie nie wiadomo, jaka rola przypadła w udziale Billy’emu Bobowi Thorntonowi. Na oficjalnej stronie internetowej należącej do amerykańskiej organizacji Film & Television Industry Alliance pojawiły się informacje dotyczące ekipy realizacyjnej projektu. Ujawniono, że w serialu jedną z prominentnych ról zagra właśnie Thornton. Podano też nazwiska twórców: Allen Coulter będzie reżyserem, Taylor Sheridan i Terence Winter (twórca “Zakazanego imperium”) będą scenarzystami, a jako producenci wymieniani są m.in. David C. Glasser, Braden Aftergood i Ron Burkle.

Zdjęcia do serialu ruszają 7 marca na terenie Oklahoma City. Serial “Kansas City” będzie emitowany przez platformę streamingową Paramount+. Data premiery jest nieznana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Billy Summers J.J. Abrams

Powstanie ekranizacja książki "Billy Summers" Stephena Kinga. J.J. Abrams producentem

Next Article
Ending Things Priyanka Chopra

Priyanka Chopra zabójczynią na zlecenie w filmie przypominającym "Prawdziwe kłamstwa"

Related Posts
Total
8
Share