“Batman” z Robertem Pattinsonem – znamy datę premiery filmu na HBO Max

Batman Premiera HBO Max
Batman Premiera HBO Max / Foto Prime: Warner, 6th & Idaho, DC Films

Platforma streamingowa HBO Max ujawniła, kiedy film “Batman” pojawi się w jej ofercie. Na tę premierę VOD swoje kły ostrzą wszyscy miłośnicy kina superbohaterskiego. Widowiskowa produkcja z Robertem Pattinsonem zyskała bowiem świetne recenzje i utrzymuje wynik 85 proc. pozytywnych opinii w serwisie Rotten Tomatoes.

Batman Premiera HBO Max

“Batman” zadebiutuje na HBO Max dokładnie za tydzień – 18 kwietnia, półtora miesiąca po premierze kinowej. Pokrywa się to z planem, wedle którego produkcje filmowe z przeznaczeniem dystrybucji i kinowej, i streamingowej trafiają na platformę Max czterdzieści pięć dni po premierze na dużych ekranach. Jeszcze niedawno w sieci pojawiały się plotki, że “Batmana” zobaczymy na VOD dopiero w połowie maja. Okazały się one nieprawdziwe.

Świetne recenzje zbiera obsada filmowa. Szczególnie chwalony jest Robert Pattinson za rolę Człowieka-Nietoperza. W filmie superbohater próbuje dorwać nieuchwytnego dotąd zabójcę, czyhającego na mieszkańców Gotham City. Obraz w reżyserii Matta Reevesa to poniekąd historia utrzymana w stylistyce kina noir, przedstawiająca Batmana jako ambitnego detektywa.

W filmie występują także Zoë Kravitz, Colin Farrell, Andy Serkis, Paul Dano, Peter Sarsgaard, Jeffrey Wright i bracia Max oraz Charlie Carverowie.

Czytaj też: Scena usunięta z filmu “Batman” – Bruce Wayne spotyka zdeformowanego Jokera

Sukces “Batmana” trwa, a Warner Bros. kuje żelazo póki gorące. Już teraz wiadomo, że powstaną dwa seriale na bazie filmu z Pattinsonem (oba dla HBO Max). Możliwe jest też stworzenie filmu, w którym połączone zostaną uniwersa różnych Batmanów.

Previous Article
Zadzwoń do Saula Walter White

Bryan Cranston i Aaron Paul pojawią się w ostatnim sezonie "Zadzwoń do Saula"

Next Article
You Brought Me the Ocean Charlize Theron

Charlize Theron wyprodukuje serial superbohaterski HBO Max o tematyce gejowskiej

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share