Netflix: 3. sezon serialu “Locke & Key” będzie tym ostatnim

Locke & Key Sezon 3
Locke & Key Sezon 3. będzie tym ostatnim / Foto Prime: Netflix, IDW Entertainment, Genre Arts

Serwis “Deadline Hollywood” donosi, że 3. sezon serialu “Locke & Key” będzie zarazem jego finałem. Niezwykle popularna produkcja Netfliksa prawdopodobnie nie wyjdzie tym samym poza granicę trzydziestu odcinków.

Locke & Key Sezon 3. – Netflix ogłasza zakończenie serialu

Sezon drugi miał premierę w październiku ubiegłego roku, a ten trzeci został oficjalnie ogłoszony wczoraj. Netflix zapewnia, że widzowie doczekają się świeżych odcinków “jeszcze przed końcem roku”, możliwe że późną jesienią. Seria 3. będzie więc odrobinę ponaglona, czemu jednak trudno się dziwić. Poprzedni zestaw odcinków oglądano łącznie przez 143 mln godzin w ciągu zaledwie czterech tygodni od premiery.

Trzeci sezon “Locke & Key” od początku pomyślany był jako ten finałowy. Twórcy serialu, Carlton Cuse i Meredith Averill, tak wypowiadają się na temat zakończenia jego emisji:

— Gdy tylko rozpoczęliśmy pracę przy serialu, czuliśmy, że trzy sezony byłyby dla niego idealną długością. W ten sposób przedstawimy historię rodziny Locke oraz jej przygód w satysfakcjonujący sposób, przynosząc taką też konkluzję. Jako fabularzyści jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy przedstawić tę opowieść dokładnie tak, jak to zaplanowaliśmy.

Serial giganta streamingowego ubiega się o nagrodę Saturna w kategorii najlepsza telewizyjna produkcja fantasy. Opis fabuły za platformą Netflix: “Gdy ojciec trójki rodzeństwa zostaje zabity, dzieci przeprowadzają się z matką do jego rodzinnego domu pełnego kluczy otwierających drzwi do mrocznych tajemnic.”

Poniżej garść zdjęć z 3. sezonu “Locke & Key”.

Previous Article
Jonathan Groff i Lea Michele

Jonathan Groff i Lea Michele ponownie spotkają się na ekranie. Wyjątkowy projekt z gwiazdami "Glee"

Next Article
Szybcy i wściekli 10 Charlize Theron

Charlize Theron dołącza do obsady filmu "Szybcy i wściekli 10"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share