Jonathan Groff i Lea Michele ponownie spotkają się na ekranie. Wyjątkowy projekt z gwiazdami “Glee”

Jonathan Groff i Lea Michele
Jonathan Groff i Lea Michele wystąpili w nowym dokumencie HBO / Foto Prime: Kanał “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” na YouTubie

W kultowym serialowym musicalu “Glee” grali parę, a w życiu prywatnym pozostają najlepszymi przyjaciółmi. Jonathan Groff i Lea Michele ponownie spotkali się przed kamerą, tym razem biorąc udział w wyjątkowym projekcie HBO.

Jonathan Groff i Lea Michele gwiazdami nowego dokumentu HBO

Choć na reunion “Glee” musimy jeszcze trochę poczekać (wydaje się nieunikniony!), już wkrótce dojdzie do ponownego spotkania Rachel Berry i Jesse’ego St. Jamesa. Tak jakby… Studio HBO Documentary Films szykuje swój nowy projekt, który będzie hołdował legendarnemu musicalowi rockowemu, “Przebudzeniu wiosny”. W revivalu broadwayowskim z 2006 roku grali właśnie Jonathan Groff i Lea Michele, których zobaczymy też w dokumencie.

“Przebudzenie wiosny” okazało się wielkim przebojem w swoim wydaniu sprzed szesnastu lat. Musical nagrodzono prestiżową nagrodą Tony. Program specjalny “Spring Awakening: Those You’ve Known” wyreżyserował Michael John Warren, a wystąpili w nim między innymi Michele, Groff i inni członkowie obsady teatralnej – John Gallagher Jr. (“Głębia strachu”), Krysta Rodriguez (“Halston”) czy Skylar Astin. Ostatni z wymienionych jest najbardziej znany z serii “Pitch Perfect”, a gościnnie pojawił się także we wspomnianym “Glee”, jako lider zespołu wokalnego, Jean Baptiste.

Film “Those You’ve Known” ma formę i dokumentu, i filmu koncertowego. Złożą się na niego występy muzyczne, archiwalne materiały z Broadwayu, wywiady z obsadą. Premiera na platformie HBO Max w USA odbędzie się 3 maja; możliwe, że projekt ukaże się także w Polsce.

W pracach przy “Those You’ve Known” udział wzięli też reżyser teatralny Michael Mayer, twórca tekstów piosenek Steven Sater, kompozytor Duncan Sheik, aktorzy Lilli Cooper i Gideon Glick czy producenci Ira Pittelman i Tom Hulce.

Previous Article
Rozdzielenie Sezon 2

Powstanie 2. sezon serialu "Rozdzielenie" z Christopherem Walkenem

Next Article
Locke & Key Sezon 3

Netflix: 3. sezon serialu "Locke & Key" będzie tym ostatnim

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share