Skylar Astin dołącza do obsady nowego, już 18. (!) sezonu “Chirurgów”

Chirurdzy Skylar Astin
Chirurdzy Skylar Astin nowym “nabytkiem” w obsadzie / Foto Prime: instagram.com/skylarastin

Aktor i wokalista Skylar Astin jest nowym “nabytkiem” w obsadzie serialu obyczajowego “Chirurdzy”. Amerykańska produkcja nadawana jest począwszy od marca 2005 roku i obecnie na ekranach gości jej osiemnasty sezon. Już od czterech lat “Chirurdzy” są najdłużej emitowanym serialem dramatycznym stacji ABC.

Chirurdzy Skylar Astin jako Todd w 18. sezonie serialu

Skylar Astin wystąpi w nowych odcinkach “Chirurgów” jako niejaki Todd Eames – mężczyzna “czarujący, przystojny, o delikatnej duszy”. Bohater specjalizuje się w naukach o ochronie środowiska i raczej nie będzie – jak wiele postaci tytułowych – gościł na sali operacyjnej. Siostra Todda jest pacjentką w szpitalu Grey Sloan.

Możliwe, że wątek Todda będzie powiązany z wątkiem Jo (w tej roli Camilla Luddington), choć na razie to tylko teorie fanów. Pierwszy odcinek z udziałem Astina, zatytułowany “Put the Squeeze on Me”, zostanie wyemitowany w USA już 24 marca. W Polsce osiemnasty sezon “Chirurgów” jest pokazywany przez telewizję Fox począwszy od 8 grudnia (odcinki z udziałem Astina widzowie z naszego kraju obejrzą więc z lekkim opóźnieniem).

Czytaj też: “American Horror Story” – znamy datę premiery 11. sezonu

Skylar Astin jest aktorem telewizyjnym, filmowym i broadwayowskim. Posiada znakomite umiejętności wokalne, czego dowiódł między innymi w serii komediowych musicali “Pitch Perfect”. Widzowie kojarzą go również jako Grega Serrano z serialu “Crazy Ex-Girlfriend” (dostępnego do obejrzenia na Netfliksie). Astin zagrał gościnnie w kultowym “Glee” Ryana Murphy’ego, jako Jean Baptiste – pewny siebie lider grupy wokalnej Throat Explosion.

Previous Article
American Horror Story Sezon 11 Data premiery

"American Horror Story" - znamy datę premiery 11. sezonu

Next Article
Obcy Fede Alvarez

Fede Álvarez, twórca nowego "Martwego zła", nakręci kolejny film o "Obcym"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share