Harrison Ford schorowanym doktorem psychiatrii w serialu Apple TV+

Shrinking Harrison Ford
Shrinking Harrison Ford w nowym serialu Apple TV+ / Foto Prime: Wikimedia Commons

Harrison Ford – dotąd znany z ról na dużym ekranie, zwłaszcza w blockbusterach – wystąpi w serialu platformy Apple TV+, “Shrinking”. Będzie to jego pierwsza rola przodująca na mniejszym ekranie. W obsadzie znajduje się również Jason Segel.

Shrinking Harrison Ford z rolą główną w serialu Apple TV+

Harrison Ford (“Blade Runner 2049”) i Jason Segel (“Jak poznałem waszą matkę”) to odtwórcy głównych ról w serialu komediowym “Shrinking”. 42-letni Segel wcieli się w postać Jimmy’ego – pogrążonego w żałobie psychoterapeuty, który przeciwstawia się panującym zasadom i etyce zawodowej: zaczyna mówić swoim pacjentom to, co naprawdę chce im powiedzieć, a co nie zawsze oni sami chcą usłyszeć. W ten sposób dokonują się potężne zmiany – w życiach pacjentów, ale też samego psychiatry.

Ford zagra doktora Phila Rhodesa – mężczyznę twardo stąpającego po ziemi, pioniera w terapii poznawczo-behawioralnej, u którego zdiagnozowana zostaje choroba Parkinsona. Serial “Shrinking” – przygotowany przez Warner Bros. Television – ukaże się na platformie VOD Apple TV+. Jego twórcami są Segel i Bill Lawrence (showrunner “Teda Lasso”).

Harrison Ford rzadko gości na małym ekranie, przez co jego rola w “Shrinking” może okazać się zaskoczeniem. Dzisiejszy 79-latek kontynuował karierę aktora telewizyjnego w latach siedemdziesiątych, jeszcze przed rolą w “Gwiezdnych wojnach”. Nigdy nie występował jednak w serialu w roli przodującej. Grał epizody między innymi w “Strzałach w Dodge City”, “Kung Fu” czy “Petrocelli’m”.

Previous Article
Wiedźmin Sezon 3

Ruszyły zdjęcia do 3. sezonu "Wiedźmina". Zobaczcie pierwsze materiały z planu

Next Article
Chief of War Jason Momoa

Jason Momoa w serialu o kolonizacji Hawajów. Będzie też jego scenarzystą

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share