Uzbrojony w siekierę Bruce Willis walczy o przetrwanie. Zwiastun filmu “Apex”

Apex zwiastun
Apex zwiastun filmu / Foto AZN: IGN, 308 Ent, BondIt Media Capital, Buffalo 8 Prod., RLJE Films

Szykuje się prawdziwa jatka: Bruce Willis chwyta za broń i walczy o przetrwanie, uciekając przed grupą szalonych “łowców”. Do sieci trafił zwiastun nowego filmu sensacyjnego “Apex”, w którym słynny ekranowy John McClane występuje w roli głównej.

Apex Zwiastun nowego akcyjniaka z Bruce’em Willisem

Film “Apex” ukaże się 12 listopada 2021 roku na terenie Stanów Zjednoczonych – jednocześnie w kinach i na platformach VOD. Obraz przygotował Edward Drake, który współpracował z Bruce’em Willisem przy niedawnych produkcjach klasy “B”: “Arce przetrwania” oraz “Kosmicznym grzechu”. W “Apeksie” Willis występuje jako główny bohater – Thomas Malone.

Malone jest byłym policjantem, który odsiaduje karę dożywotniego pozbawienia wolności za zbrodnię, jakiej w istocie nie popełnił. Mężczyzna otrzymuje propozycję nie do odrzucenia: zostanie warunkowo zwolniony z więzienia, jeśli weźmie udział w zabójczej rozgrywce o nazwie “Apex”. Ma zostać przewieziony na odludną wyspę, gdzie będzie służył za zwierzynę łowną dla szóstki sadystycznych bogaczy. Zapłacili oni krocie za możliwość polowania na drugiego człowieka. Malone jest jednak godnym przeciwnikiem dla grupy szaleńców.

W filmie “Apex” grają też Neal McDonough (“Raport mniejszości”, “American Horror Story: Podwójny seans”), Lochlyn Munro (“Straszny film”, “Peacemaker”), Corey Large (“Pokerowa noc”), Trevor Gretzky (“Spirala: Nowy rozdział serii Piła”), Alexia Fast, Megan Peta Hill i Joe Munroe.

Data polskiej premiery nowego filmu z udziałem Bruce’a Willisa nie jest na razie znana.

Previous Article
History of the World Part II

"Historia świata: Część I" doczeka się sequela w formie serialu. Za kamerą Mel Brooks

Next Article
Strike Commando Cały film

"Strike Commando" i "Strike Commando 2" do obejrzenia na YouTubie w odświeżonej cyfrowo wersji

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share