Jakub Gierszał w kryminale Jana Holoubka o agentach specjalnych PRL-u

Doppelgänger. Sobowtór
Doppelgänger. Sobowtór – Jakub Gierszał w polskim thrillerze o szpiegach / Foto: Wikimedia Commons

W 2023 roku ukaże się nowy film z udziałem Jakuba Gierszała – “Doppelgänger. Sobowtór”. To kolejna produkcja, za której reżyserię odpowie Jan Holoubek – twórca dramatu biograficznego “25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy“, reżyser seriali “Rojst” oraz “Odwróceni. Ojcowie i córki”.

Doppelgänger. Sobowtór – Jakub Gierszał w thrillerze Jana Holoubka

Film “Doppelgänger. Sobowtór” zapowiadany jest jako połączenie kryminału, dreszczowca i kina psychologicznego. Akcja toczy się na przełomie lat 70. i 80. minionego wieku, a bohaterem będzie mężczyzna, która “traci swoją tożsamość”. Scenariusz częściowo poświęca uwagę agentom specjalnym i szpiegom Rzeczypospolitej Ludowej. Ważny dla fabuły filmu będzie sierpień 1980 roku oraz to, jak silne piętno odcisnął on na historii Polski. Jednocześnie część akcji ma dziać się we Francji, gdzie zamieszkuje bohater.

Właśnie rozpoczął się okres zdjęciowy, a premiera “Sobowtóra” planowana jest na przyszły rok. Za produkcję współodpowiedzialne jest studio TVN Grupa Discovery. Dystrybucją zajmie się Next Film.

U boku Jakuba Gierszała pojawią się Katarzyna Herman, Andrzej Seweryn, Tomasz Schuchardt, Wiktoria Gorodeckaja i aktorzy zagraniczni: Joachim Raaf (“112 – na każde wezwanie”), Nathalie Richard (“Młoda i piękna”), Emily Kusche oraz Jessica McIntyre.

Previous Article
Indiana Jones 5 Koniec zdjęć

"Indiana Jones 5" - padł ostatni klaps na planie zdjęciowym

Next Article
Box-office Uncharted

Tom Holland królem box-office'u. Jego filmy od dwóch miesięcy zajmują 1. miejsce w amerykańskich kinach

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share