Pierwsze opinie na temat nowego “Batmana”: zwycięski Pattinson, szokująca scena finałowa

Batman Pierwsze recenzje
Batman Pierwsze recenzje / Foto Prime: Warner, 6th & Idaho, DC Films

Pierwsze opinie na temat filmu “Batman” z Robertem Pattinsonem trafiły do sieci na tydzień przed oficjalną premierą. Ponoć superbohaterskie widowisko kompletnie zaszokuje kinomanów.

Batman Pierwsze recenzje wyczekiwanej superprodukcji

23 marca odbyła się uroczysta premiera “Batmana” w londyńskim kinie BFI IMAX. Portal “MTV Movies” wydał filmowi pozytywną recenzję, nazywając go “mroczną opowieścią inicjacyjną” oraz chwaląc reżyserię Matta Reevesa. Dodano, że klimat “Batmana” jest posępny i przyprawia o dreszcze.

Serwis “Insider” pochwalił Roberta Pattinsona za rolę Bruce’a Wayne’a. Użytkownik Twittera o pseudonimie “BLURAYANGEL” zapewnia, że film widział jego bliski przyjaciel. Tak oto dowiadujemy się, że “Batman” przypomina brutalny horror i trwa aż trzy godziny. Rola Paula Dano jest “obłędna” i “przerażająca”. Kreacja Zoë Kravitz – która gra Kobietę-Kota – warta jest “miliona słów”. Zakończenie filmu ponoć spowodowało, że uczestnicy seansu zaczęli krzyczeć bez opanowania; to scena “nie dla każdego”.

Serwis “Screen Rant” podaje, że film zbiera szalenie pozytywne recenzje, a opinie po pokazie testowym na pewno ucieszą kinomanów. Według “Screen Rant” film nazywany jest: “absolutnie euforycznym doświadczeniem”, “rewelacyjnym” i “porywającym” dziełem, “piekielnie dobrym” widowiskiem, a nawet “przyszłym ulubionym filmem o Batmanie” wielu osób.

Recenzje wciąż nie pojawiły się oficjalnie w serwisie Rotten Tomatoes, agregującym głosy krytyków, ale powinno zmienić się to w ciągu najbliższych dni.

Oczekuje się, że film zarobi od 135 do 185 mln dolarów w weekend otwarcia oraz 340–540 mln USD łącznie (w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie). Premiera kinowa odbędzie się 4 marca.

Previous Article
Justified: City Primeval Quentin Tarantino

Quentin Tarantino typowany na reżysera serialu "Justified: City Primeval"

Next Article
Krzyk 6 Neve Campbell

Neve Campbell opowiada o scenariuszu "Krzyku 6" i roli Sidney w kolejnym sequelu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share