Neve Campbell opowiada o scenariuszu “Krzyku 6” i roli Sidney w kolejnym sequelu

Krzyk 6 Neve Campbell
Krzyk 6 Neve Campbell znów jako Sidney Prescott? Są na to spore szanse / Foto Prime: Paramount, Spyglass Media, Radio Silence, Project X

Kolejna odsłona serii horrorów, której bohaterem jest morderczy Ghostface, nadciąga – jej roboczy tytuł to “Krzyk 6”. Neve Campbell nie potwierdziła ostatecznie, że powróci w roli Sidney Prescott, ale kilkukrotnie powtarzała, że jest zainteresowana udziałem w kolejnym “Krzyku”. Parę dni temu powiedziała też coś więcej.

Krzyk 6 Neve Campbell najprawdopodobniej powróci w roli Sidney Prescott

Serwis “Halloween Daily News” podaje, że Neve Campbell została zapytana o swój udział w “Krzyku 6”. Oto, co odpowiedziała:

— Zostałam zaproszona do współpracy. Na razie nie ma jeszcze pełnego scenariusza. Powiedziano mi, że niebawem pojawi się szkic z zarysem fabuły. Wczoraj miałam zadzwonić do jednego z producentów – chciał porozmawiać ze mną na temat tego, co się dzieje (z projektem lub rolą Sidney Prescott – przyp.). Przeczytam scenariusz i wtedy będę wiedziała, co o nim myślę.

Przed niedawno wydanym “Krzykiem” duetu Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett Campbell też się “broniła” – przynajmniej przed etapem produkcji. Później odkryła, że reżyserzy mają olbrzymi talent, znają się na horrorach stalk n’ slash i swoim filmem oddadzą hołd Wesowi Cravenowi. Ponieważ Gillett i Bettinelli-Olpin zajmą się reżyserią “Krzyku 6”, można wierzyć, że Campbell raz jeszcze zagra dzielną Sidney Prescott – niedoszłą ofiarę Ghostface’a.

Scenariusz projektu “Scream 6” przygotują James Vanderbilt i Guy Busick. Powraca więc ekipa, która uczyniła z ostatniego “Krzyku” przebój w oczach krytyków i widzów.

Najnowszy horror o zabójstwach w Woodsboro ukazał się w kinach w styczniu i dotychczas zarobił 135 mln dolarów dookoła świata.

Czytaj też: “Krzyk” – recenzja bez spoilerów. Najbrutalniejsza odsłona serii, mistrzowski scenariusz

Previous Article
Batman Pierwsze recenzje

Pierwsze opinie na temat nowego "Batmana": zwycięski Pattinson, szokująca scena finałowa

Next Article
Deadpool 3

"Deadpool 3" - Ryan Reynolds zdawkowo na temat sequela. Aktor obiecuje "dużą porcję doniesień" już wkrótce

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share