Neve Campbell opowiada o scenariuszu “Krzyku 6” i roli Sidney w kolejnym sequelu

Krzyk 6 Neve Campbell
Krzyk 6 Neve Campbell znów jako Sidney Prescott? Są na to spore szanse / Foto Prime: Paramount, Spyglass Media, Radio Silence, Project X

Kolejna odsłona serii horrorów, której bohaterem jest morderczy Ghostface, nadciąga – jej roboczy tytuł to “Krzyk 6”. Neve Campbell nie potwierdziła ostatecznie, że powróci w roli Sidney Prescott, ale kilkukrotnie powtarzała, że jest zainteresowana udziałem w kolejnym “Krzyku”. Parę dni temu powiedziała też coś więcej.

Krzyk 6 Neve Campbell najprawdopodobniej powróci w roli Sidney Prescott

Serwis “Halloween Daily News” podaje, że Neve Campbell została zapytana o swój udział w “Krzyku 6”. Oto, co odpowiedziała:

— Zostałam zaproszona do współpracy. Na razie nie ma jeszcze pełnego scenariusza. Powiedziano mi, że niebawem pojawi się szkic z zarysem fabuły. Wczoraj miałam zadzwonić do jednego z producentów – chciał porozmawiać ze mną na temat tego, co się dzieje (z projektem lub rolą Sidney Prescott – przyp.). Przeczytam scenariusz i wtedy będę wiedziała, co o nim myślę.

Przed niedawno wydanym “Krzykiem” duetu Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett Campbell też się “broniła” – przynajmniej przed etapem produkcji. Później odkryła, że reżyserzy mają olbrzymi talent, znają się na horrorach stalk n’ slash i swoim filmem oddadzą hołd Wesowi Cravenowi. Ponieważ Gillett i Bettinelli-Olpin zajmą się reżyserią “Krzyku 6”, można wierzyć, że Campbell raz jeszcze zagra dzielną Sidney Prescott – niedoszłą ofiarę Ghostface’a.

Scenariusz projektu “Scream 6” przygotują James Vanderbilt i Guy Busick. Powraca więc ekipa, która uczyniła z ostatniego “Krzyku” przebój w oczach krytyków i widzów.

Najnowszy horror o zabójstwach w Woodsboro ukazał się w kinach w styczniu i dotychczas zarobił 135 mln dolarów dookoła świata.

Czytaj też: “Krzyk” – recenzja bez spoilerów. Najbrutalniejsza odsłona serii, mistrzowski scenariusz

Previous Article
Batman Pierwsze recenzje

Pierwsze opinie na temat nowego "Batmana": zwycięski Pattinson, szokująca scena finałowa

Next Article
Deadpool 3

"Deadpool 3" - Ryan Reynolds zdawkowo na temat sequela. Aktor obiecuje "dużą porcję doniesień" już wkrótce

Related Posts
Total
0
Share