“Under the Banner of Heaven” – zwiastun serialu w konwencji true crime. Andrew Garfield w roli skonfliktowanego detektywa

Under the Banner of Heaven Zwiastun
Under the Banner of Heaven Zwiastun serialu / Foto Prime: FX on Hulu, FXP, Imagine TV

Niedawno Andrew Garfield uzyskał nominację do Oscara za pierwszoplanową rolę w musicalu “Tick, Tick… Boom!” Czy zwycięży w oscarowym wyścigu, dowiemy się już pod koniec marca. W międzyczasie pojawił się zwiastun serialu “Under the Banner of Heaven”, w którym Garfield pojawia się jako główny bohater.

Under the Banner of Heaven Zwiastun serialu z Andrew Garfieldem

Serial ukaże się wiosną tego roku na platformie streamingowej FX on Hulu. Twórcą “Under the Banner of Heaven” jest Dustin Lance Black, twórca “Obywatela Milka” i “When We Rise”. Andrew Garfield występuje w odcinkowej produkcji jako Pyre – detektyw, który należy do ruchu świętych w dniach ostatnich i wyznaje fundamentalizm religijny. Wiara mężczyzny zostaje nadszarpnięta w toku szokującego śledztwa. Pyre bada sprawę zabójstwa młodej kobiety. Zabili ją dwaj bracia, których rzekomo “wybrał” do tego Bóg.

W obsadzie serialu znajdują się również: Sam Worthington (“Przełęcz ocalonych”), Daisy Edgar-Jones (“Normalni ludzie”), Denise Gough, Wyatt Russell, Billy Howle, Gil Birmingham, Adelaide Clemens, Rory Culkin i Seth Numrich.

Klimatem serial przypomina “Detektywa”, “Hannibala” oraz “Mindhuntera” i na pewno zyska olbrzymią popularność wśród widzów.

Under the Banner of Heaven Zwiastun – wideo

Previous Article
Meg 2: The Trench Obsada

"Meg 2" - nowe doniesienia castingowe. Przebój z Jasonem Stathamem doczeka się sequela

Next Article
Upload Sezon 2 Zwiastun

"Upload", sezon 2. - zwiastun. Powraca serial z Robbiem Amellem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share