Frank Grillo jako przywódca satanistycznego kultu w horrorze “Man’s Son”. Zgodnie z tytułem film reżyseruje jego syn

Man's Son Frank Grillo
Man’s Son Frank Grillo jako członek satanistycznej sekty / Foto: Wikimedia Commons, Red Carpet Report

Frank Grillo przeżywa intensywny czas w swojej karierze. Choć podpisał kontrakt na występy w licznych nadchodzących filmach, do tej listy można dopisać kolejny tytuł. Mowa o horrorze “Man’s Son”, w którym Grillo pojawi się jako lider satanistycznego kultu.

Man’s Son Frank Grillo jako członek groźnej sekty

Bohaterami filmu będą młodzi ludzie, którzy wynajmują domek z dala od cywilizacji. Para zajmuje się aktorstwem i chce nakręcić testowe wideo, które zostanie następnie wysłane producentom filmowym – szykowany jest dreszczowiec o zbrodniach niesławnego Charlesa Mansona. Daleko od miasta bohaterowie wejdą w drogę liderowi okultystycznego kultu.

Rola przywódcy sekty przypadła w udziale Frankowi Grillo, ale inni członkowie obsady nie zostali na razie ujawnieni (a być może nawet wybrani). Zdjęcia do horroru “Man’s Son” wystartują w marcu na terenie miasta Yucca Valley, które sąsiaduje z Parkiem Narodowym Joshua Tree. To wyizolowany, pustynny obszar, idealnie pasujący do fabuły filmu.

Pomimo nawiązań do Charlesa Mansona akcja filmu będzie toczyć się współcześnie. Reżyserem “Man’s Son” będzie Remy Grillo – syn odtwórcy roli głównej. To dla młodego Grillo debiut reżyserski. Scenariusz, który przygotowali Josh Plasse i Brev Moss, zainspirowały wydarzenia autentyczne – działalność sekt okultystycznych w Kalifornii.

Inne produkowane obecnie filmy z udziałem Franka Grillo to horror o wilkołakach “Year 2”, film sensacyjny Isaaca Florentine’a “Hounds of War” oraz film akcji “King of Killers” (w obsadzie również Alain Moussi, znany z serii “Kickboxer”).

Previous Article
Daniel Radcliffe jako Weird Al Yankovic

Daniel Radcliffe jako "Weird Al" Yankovic - pierwsze oficjalne zdjęcie z wizerunkiem postaci

Next Article
Teksańska masakra piłą mechaniczną 2 Netflix

"Teksańska masakra piłą mechaniczną 2" na Netfliksie: jakie są szanse na powstanie filmu? David Blue Garcia o pomysłach na sequel

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share