“Kickboxer: Armageddon” – Conor McGregor i Mike Tyson rozważani jako kandydaci na aktorów

Kickboxer: Armageddon Conor McGregor
Kickboxer: Armageddon – producent o kandydatach do obsady / Foto Prime: Our House, Metrol Technology, Well Go USA Entertainment

Dimitri Logothetis wciąż pracuje nad filmem akcji “Kickboxer: Armageddon”. Będzie on trzecią odsłoną nowej serii bazującej na klasyku z Jean-Claude’em Van Damme’em. Producent greckiego pochodzenia chce zaprosić do współpracy ikony świata sportu: Mike’a Tysona i… Conora McGregora. Czy irlandzki mistrz MMA zdecyduje się na debiut aktorski w filmie klasy “B”?

Kickboxer: Armageddon Conor McGregor kandydatem do jednej z ról

Film “Kickboxer: Armageddon” od lat znajduje się na etapie preprodukcji. Wiadomo, że w sequelu wystąpią Alain Moussi, James P. Bennett, Tommy Walker, Steve Swadling i brazylijski piłkarz Neymar. Dimitri Logothetis jest wiązany z nowym “Kickboxerem” jako producent. Obecnie wciąż kompletowana jest obsada. Logothetis powiedział, że chce, aby w filmie pojawiły się naprawdę znane nazwiska:

— Niczego nie chcę na tym etapie potwierdzać. Rozmawiam z kilkoma osobami. Film będzie w stu procentach traktował o walkach MMA. Trwają też rozmowy z Mikiem Tysonem, który planuje powrócić w nowej odsłonie serii. Ponadto chciałbym, żeby w filmie zagrało około dziewięciu, dziesięciu mistrzów świata w mieszanych sztukach walki.

W filmie “Kickboxer: Armageddon” reżyser przyjrzy się światu nielegalnych sztuk walki. Aktorzy będą musieli wykazać się znajomością nie tylko MMA, ale też boksu czy ju-jitsu. Logothetis powiedział, że do współpracy chciałby zaprosić również Donniego Yena oraz Jean-Claude’a Van Damme’a i Georgesa St. Pierre’a – z którymi nakręcił film “Kickboxer: Zemsta” (2016).

“Może ściągnę na plan Conora McGregora? Kto nie chciałby zobaczyć go w ‘Kickboxerze’? Na razie nie podpisaliśmy z nim kontraktu, bo życzy sobie olbrzymich pieniędzy za występ. Może uda się sprostać jego wymaganiom… Mam nadzieję, że zechce stać się częścią naszej franczyzy” – dodaje Logothetis.

Previous Article
Zagłada domu Usherów Henry Thomas

Henry Thomas w obsadzie kolejnego serialu Mike'a Flanagana

Next Article
Oppenheimer Rami Malek

Rami Malek i Florence Pugh w obsadzie filmu "Oppenheimer" Christophera Nolana

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share