Rośnie obsada nowego filmu na podstawie powieści Stephena Kinga

The Boogeyman David Dastmalchian
The Boogeyman David Dastmalchian i Marin Ireland w obsadzie filmu / Foto Prime: Wikimedia Commons, Flickr, Instagram.com/dastmalchian

W listopadzie informowaliśmy, że Rob Savage (“Host”) został wytypowany na reżysera nowego filmu adaptującego prozę Stephena Kinga. Mowa o horrorze “The Boogeyman”, do którego scenariusz napisali twórcy “Cichego miejsca”. Właśnie wybrano członków obsady aktorskiej.

The Boogeyman David Dastmalchian i Marin Ireland w horrorze na podstawie książki Kinga

W filmie wystąpią David Dastmalchian, Marin Ireland, Vivien Lyra Blair i Madison Hu. Kwartet dołącza do Chrisa Messiny i Sophie Thatcher, którzy wcześniej dostali angaż do “Boogeymana”.

Ireland pojawiła się między innymi w nominowanym do Oscara dramacie kryminalnym “Aż do piekła”, u boku Chrisa Pine’a, a niedawno wcieliła się w główną bohaterkę satanistycznego horroru “Szept i mrok”.

Dastmalchian ma za sobą płodny rok – wystąpił w głośnej “Diunie”, a w “Legionie samobójców: The Suicide Squad” był ekscentrycznym superbohaterem, Polka-Dot Manem.

“The Boogeyman” będzie ekranizacją powieści Stephena Kinga o tym samym tytule. Oryginalnie ukazała się ona w marcu 1973 roku, w gazecie “Cavalier” wydawanej przez amerykańskie przedsiębiorstwo Fawcett Publications. Później umieszczono ją w zbiorze opowiadań “Nocna zmiana” z 1978.

Bohaterką filmu będzie nastolatka, która wciąż nie otrząsnęła się po tragicznej śmierci swojej matki. Dziewczynę i jej młodszego brata prześladuje tajemnicza moc. Rodzeństwo próbuje przekonać pogrążonego w rozpaczy ojca, że w domu dochodzi do niepokojących zjawisk. Nad scenariuszem horroru pracowali Scott Beck i Bryan Woods (“Ciche miejsce”, “Dom strachów”), a także Mark Heyman (“Czarny łabędź”) i Akela Cooper (Wcielenie).

Previous Article
Stewardesa Sezon 2

"Stewardesa" - padł ostatni klaps na planie zdjęciowym. 2. sezon coraz bliżej

Next Article
Halloween Ends Jamie Lee Curtis

Jamie Lee Curtis zakończyła prace przy filmie "Halloween Ends". Ponoć nie wróci już w roli Laurie Strode

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share