Aaron Eckhart pomści śmierć swojego partnera. Powstaje thriller sensacyjny “Muzzle”

Muzzle Aaron Eckhart
Muzzle Aaron Eckhart w obsadzie thrillera sensacyjnego / Foto Prime: “Muscle & Fitness”, David Yellen

Aaron Eckhart zagra kalifornijskiego policjanta, który próbuje pomścić śmierć swojego partnera. Wkrótce ruszają zdjęcia do nowego thrillera sensacyjnego “Muzzle”.

Muzzle Aaron Eckhart jako mściwy policjant

W filmie “Muzzle” Aaron Ekchart wystąpi w roli głównej jako Jake Rosser – funkcjonariusz departamentu policji miasta Los Angeles, który zostaje świadkiem brutalnego morderstwa na swoim wiernym partnerze. Sprawca pozostaje nieuchwytny i nie jest znana jego tożsamość. Desperacko próbując odkryć, kto jest zabójcą, Rosser wpada na trop konspiracji, która obejmuje całe miasto.

“Muzzle” to thriller sensacyjny o korupcji w świecie stróżów prawa oraz niebezpieczeństwach Miasta Aniołów. Nie sprecyzowano, czy wspomniany partner głównego bohatera to partner zawodowy, czy także w życiu osobistym; na razie nie wiadomo, czy Eckhart wystąpi w “Muzzle” jako homoseksualny policjant. Produkcja filmu wystartuje w lipcu tego roku.

Obraz wyreżyseruje John Stalberg Jr., który w swoim dorobku ma m.in. komedię “Szkoła na haju” oraz inny dreszczowiec z wątkiem kryminalnym – “Krypto. Strach to najtrudniejsza waluta” (w obsadzie Kurt Russell i Luke Hemsworth). Scenariusz przygotował Carlyle Eubank (“Sygnał”).

Projekt “Muzzle” zostanie zaprezentowany podczas targów European Film Market, które w tym roku z powodu pandemii zostaną poprowadzone w trybie wirtualnym. Twórcy zapewniają, że Aaron Ekchart stworzy na ekranie wiarygodną i przejmującą kreację, a sam film – właściwie scenariusz – opisują jako “mrożący krew w żyłach, ale też aktualny”.

“Wszystko, co robi Eckhart jako aktor, jest szczere, złożone i fascynujące. Współpraca z nim to spełnienie marzeń”, powiedział Stalberg Jr. w rozmowie z dziennikarzem. Twórca wyprodukuje “Muzzle” wspólnie z Davidem Frigerio.

Niedawno informowaliśmy, że Ekchart otrzymał angaż do roli przodującej w nowym filmie Renny’ego Harlina (reżysera “Szklanej pułapki 2”) – “The Bricklayer”.

Previous Article
Aktorzy-kulturyści

Aktorzy-kulturyści. Sportowcy sylwetkowi, którzy zaczęli grać w filmach

Next Article
Złote Maliny 2022 Nominacje

Nominacje do Złotych Malin. Bruce Willis z 8 nominacjami i... własną kategorią za najgorsze osiągnięcia

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share