Aaron Eckhart w nowym filmie akcji – kolejnym projekcie reżysera “Szklanej pułapki 2”

The Bricklayer Aaron Eckhart
The Bricklayer Aaron Eckhart dołącza do obsady / Foto Prime: “Muscle & Fitness”, David Yellen

Aaron Eckhart (“Midway”, “Mroczny Rycerz”) wystąpi w nowym filmie akcji wytwórni Millennium Media zatytułowanym “The Bricklayer”. Obraz wyreżyseruje Renny Harlin – twórca “Szklanej pułapki 2” czy “Na krawędzi” z Sylvestrem Stallone’em.

The Bricklayer Aaron Eckhart agentem CIA w filmie Renny’ego Harlina

Obraz zapowiadany jest jako wysokooktanowe kino sensacyjne – Aaron Eckhart specjalizuje się w takich produkcjach. W filmie “The Bricklayer” 53-latek zagra byłego żołnierza związanego z CIA, który nawiązuje ponowną współpracę z agencją. Będzie miał za zadanie odkryć tożsamość mordercy, który zabił grupę zagranicznych dziennikarzy i wrobił w to właśnie amerykańską Centralną Agencję Wywiadowczą. Tropienie terrorysty nie będzie łatwym zadaniem i postawi bohatera w centrum światowego spisku. Jednocześnie mężczyzna boryka się ze wspomnieniami bolesnej przeszłości.

“The Bricklayer” to nowy film w reżyserii znawcy kina akcji Renny’ego Harlina. Scenariusz przygotowali Hanna Weg (“Septembers of Shiraz”) i Matt Johnson (“Błękitna głębia”, “Torque: Jazda na krawędzi”), a producentami są m.in. Les Weldon, Avi Lerner, Boaz Davidson i aktor Gerard Butler. Na razie nie wiadomo, czy Butler wystąpi też w filmie w jednej z ról.

Zdjęcia do “The Bricklayer” ruszają w marcu na terenie Grecji.

Aaron Eckhart znany jest z rozwiniętej muskulatury i klasycznie atrakcyjnego wizerunku, który zapewnił mu rolę leading mana w wielu hollywoodzkich produkcjach. Po udziale w takich filmach, jak “Sprawca Zero”, “Dziękujemy za palenie” czy “Zapłata” aktor urósł do rangi symbolu seksu. W 2006 roku magazyn “People” nazwał go jednym ze stu najpiękniejszych ludzi świata. Eckhart uprawia wiele sportów, między innymi surfing i narciarstwo. W 2014 r. ukazała się jego sesja zdjęciowa do magazynu o tematyce kulturystycznej “Muscle & Fitness”.

Previous Article
Freelance Alison Brie

Alison Brie wystąpi u boku Johna Ceny w komedii "Freelance"

Next Article
Krzyk Box-office

"Krzyk" okazał się sukcesem w USA. Znamy wyniki box-office'owe po weekendzie otwarcia

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share