Spider-Man opuszcza szczyt amerykańskiego box-office’u, pokonany przez… Jackassów

Box-office Jackass Forever
Box-office Jackass Forever hitem w Ameryce Północnej / Foto Prime: Paramount, Dickhouse, Gorilla Flicks, MTV

Film “Spider-Man: Bez drogi do domu” został zepchnięty ze szczytu amerykańskiego box-office’u i w tym tygodniu zajmuje 3. miejsce tego notowania. Kto sprzątnął Człowiekowi-Pająkowi wygraną sprzed nosa?

Box-office Jackass Forever przebojem kinowym w USA

“Spider-Man: Bez drogi do domu” utrzymuje się w czołówce listy box-office’u w Stanach Zjednoczonych od ośmiu tygodni. Blockbuster wciąż emitowany jest w ponad 3500 kinach. Jednak teraz miejsce pierwsze listy przejęła niedawna premiera – komedia “Jackass Forever” w reżyserii Jeffa Tremaine’a. Obraz, który kontynuuje serię slapstickowych produkcji z udziałem Johnny’ego Knoxville’a, ukazał się na dużych ekranach za sprawą studia Paramount i po pierwszym tygodniu zainkasował łącznie 28,7 mln dolarów.

To kolejny tegoroczny przebój w garści Paramountu po “Krzyku”. Okazuje się, że blisko 70 proc. widzów zgromadzonych na salach kinowych w Ameryce Północnej stanowiły osoby w przedziale wiekowym 18–34 lata. Jeśli sukces filmu utrzyma się także w ciągu kolejnych tygodni, być może seria “Jackass” zyska zupełnie nowe pokolenie fanów (oryginalny program MTV ukazywał się na początku lat dwutysięcznych).

Pierwsza dziesiątka notowania amerykańskiego box-office’u w pierwszym tygodniu lutego przedstawia się następująco: miejsce pierwsze zajmuje “Jackass Forever”, drugie “Moonfall” Rolanda Emmericha, a dalsze pozycje: “Spider-Man: Bez drogi do domu”, “Krzyk”, “Sing 2”, “King’s Man: Pierwsza misja”, “Redeeming Love”, “American Underdog”, “355” oraz “Wilk, lew i ja”.

Previous Article
Wybieraj albo umieraj Robert Englund

Robert Englund w obsadzie filmu Netfliksa "Wybieraj albo umieraj"

Next Article
Mój dług Teledysk

"Mój dług" - zobacz teledysk Palucha promujący film

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share