“Tick, Tick… Boom!” – nowy zwiastun musicalu Netfliksa z Andrew Garfieldem

Tick Tick... Boom! zwiastun
Tick Tick… Boom! Zwiastun musicalu Netfliksa / Foto Prime Movies: Netflix – kanał serwisu na YouTubie

Netflix podzielił się finałowym zwiastunem filmu “Tick, Tick… Boom!” Produkcja o krzykliwym tytule ukaże się na platformie VOD już 19 listopada. Film utrzymany jest w konwencji musicalu, a rolę główną gra w nim Andrew Garfield. Za reżyserię odpowiada Lin-Manuel Miranda – scenarzysta i producent nominowanego do nagrody Emmy “Hamiltona”.

Tick Tick… Boom! Zwiastun netfliksowego musicalu

W filmie “Tick, Tick… Boom!” Andrew Garfield występuje jako Jonathan Larson – kompozytor i dramaturg, znany jako autor musicalu “Rent”. Larson został pośmiertnie wyróżniony nagrodą Pulitzera oraz statuetką Tony. Artysta przedstawiony zostaje w filmie jako niezwykle utalentowany, ale też wrażliwy mężczyzna około trzydziestki. Bohater ma wielkie ambicje zawodowe, ale czuje, że długo jeszcze będzie walczył o swoje marzenia. Doświadcza też przedwczesnego kryzysu wieku średniego.

W filmie występują, poza Garfieldem, Vanessa Hudgens, Alexandra Shipp, Judith Light, Robin de Jesús, Joshua Henry, Ben Levi Ross, Noah Robbins i Bradley Whitford. “Tick, Tick… Boom!” zaliczy swoją światową premierę 10 listopada podczas festiwalu organizowanego przez American Film Institute. 12 listopada otrzyma dystrybucję ograniczoną w kinach na terenie USA, a 19 listopada trafi do katalogu Netfliksa.

Jonathan Larson to postać autentyczna. Kompozytor zmarł w 1996 roku, mając zaledwie trzydzieści pięć lat. Jego musical rockowy, “Rent”, był wystawiany na Broadwayu przez ponad dekadę. Na podstawie sztuki powstał film Chrisa Columbusa z 2005 roku. Ekranizacja była nominowana m.in. do nagrody GLAAD Media.

Previous Article
Riddick 4: Furya

"Riddick 4: Furya" - Vin Diesel ma dobre wieści w sprawie sequela

Next Article
Nie czas umierać box-office

"Nie czas umierać" - bardzo udany weekend otwarcia w Polsce. Padł pandemiczny rekord frekwencyjny

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share