Powstaje serial o Snoop Doggu, jego debiutanckim albumie i… procesie o zabójstwo

Serial o Snoop Doggu
Serial o Snoop Doggu powstanie dla telewizji Starz / Foto Prime: Wikimedia Commons

Powstanie serial telewizyjny o głośnym procesie sądowym z udziałem rapera Snoop Dogga. Projekt o tytule “A Moment in Time: Murder Was the Case” opowie o rozprawie, w której gwiazdor uczestniczył w charakterze oskarżonego o zabójstwo. Produkcja będzie nadawana przez telewizję Starz.

Serial o Snoop Doggu w przygotowaniu. Emisja na antenie Starz

Nowy serial stacji Starz opowie historię procesu o morderstwo oraz o pracach nad debiutanckim albumem Snoop Dogga pt. Doggystyle. To na tym krążku znalazł się utwór o wymownym tytule “Murder Was the Case”. Sama płyta dotarła do 1. miejsca listy przebojów Billboard 200, a także na szczyt notowania Billboardu Top R&B/Hip-Hop Albums.

Tematyką serialu będzie przede wszystkim proces, w którym uczestniczył sam Snoop Dogg. Raper został wtedy obwiniony o zastrzelenie członka konkurencyjnego gangu – niejakiego Philipa Woldermariama. Rozprawa była głośnym wydarzeniem medialnym, a płyta raczej nie pomogła samemu Doggowi – uznano, że tekst feralnej piosenki jest nieprzypadkowy. Potem okazało się, że gangstera zamordował ochroniarz, a nie sam hip-hopowiec.

Nad serialem “A Moment in Time: Murder Was the Case” pracują sam Snoop Dogg oraz inny słynny raper, 50 Cent. W ubiegłym roku drugi z artystów uczestniczył w pracach nad pokrewnym projektem Starz, “A Moment in Time: The Massacre”. Obecnie trwają poszukiwania scenarzysty.

Realizacją serialu o Snoop Doggu zajmie się studio G-Unit Film & Television. Producentami będą m.in. Shante Broadus i Sara Ramaker.

Filmografię Snoop Dogga – który dziś jest także aktorem – zamyka serial “Nie ma jak w rodzinie”. W nadchodzącym roku zobaczymy rapera w nowej produkcji Netfliksa “Day Shift”, u boku Scotta Adkinsa i Jamiego Foxxa.

Previous Article
Sugar Colin Farrell

Colin Farrell wystąpi w nowym serialu Apple TV+ "Sugar"

Next Article
Spotkanie z Ramą Denis Villeneuve

Denis Villeneuve przygotuje ekranizację książki "Spotkanie z Ramą"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share