Znany z sitcomu “Parks and Recreation” Ben Schwartz u boku Nicolasa Cage’a w filmie “Renfield”

Renfield Ben Schwartz
Renfield Ben Schwartz dołączył do obsady filmu / Foto Prime: Wikimedia Commons, Flickr

Słynny pozer i nierób Jean-Ralphio Saperstein pozna Drakulę? W pewien sposób tak. Aktor Ben Schwartz, który grał kultową postać Sapersteina w sitcomie “Parks and Recreation”, otrzymał angaż do filmu “Renfield”. Jego gwiazdą jest Nicolas Cage, wcielający się w wampirzego księcia ciemności.

Renfield Ben Schwartz dołącza do obsady filmu

Na swoim profilu w serwisie Twitter Ben Schwartz zamieścił post z grafiką zespajającą dwa zdjęcia. Pierwsze przedstawia jego samego, a drugie – Nicolasa Cage’a w tragikomedii “Pocałunek wampira”. Ekscentryczny gwiazdor zagrał przed laty obłąkanego pracownika agencji wydawniczej, któremu wydaje się, że jest krwiopijcą.

Nicholas Hoult wystąpi w filmie jako tytułowy R. M. Renfield – postać z powieści Brama Stokera o Drakuli, pacjent szpitala psychiatrycznego. Choć sprawia wrażenie szaleńca oderwanego od rzeczywistości, w istocie wszystko, o czym mówi, to prawda – jest on sługą upiornego wampira. Hrabiego Drakulę zagra Cage, a w obsadzie znajduje się także Awkwafina.

Reżyserem “Renfielda” będzie Chris McKay (“Lego Batman: Film”), a scenariusz przygotował Ryan Ridley – znany ze swojej pracy przy “Ricku i Mortym”. Obraz powstaje dla studia Universal, które w ostatnich latach chętnie odświeża znane horrorowe historie.

Previous Article
Avatar 2 Zdjęcia z filmu

Zdjęcia z planu filmu "Avatar 2" Jamesa Camerona

Next Article
Hazardzista Zwiastun

Zwiastun filmu "Hazardzista". Produkcja Martina Scorsese z Oscarem Isaaciem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share