Zdjęcia z planu filmu “Avatar 2” Jamesa Camerona

Avatar 2 Zdjęcia z filmu
Avatar 2 Zdjęcia z filmu / Foto Prime: 20th Century Fox, Lightstorm, Dune Entertainment

James Cameron udzielił wywiadu serwisowi “Entertainment Weekly”. Z tej okazji do sieci wypłynęły świeże fotografie prosto z planu zdjęciowego filmu “Avatar 2”. Sequel przeboju kinowego z 2009 roku powstaje już ponad dekadę i nieprzerwanie budzi olbrzymie zainteresowanie kinomanów.

Avatar 2 Zdjęcia z filmu

Zgodnie z obecnymi planami dystrybucyjnymi “Avatar 2” ukaże się na ekranach dokładnie za rok – 16 grudnia 2022 roku. W filmie pojawi się plejada gwiazd: Sigourney Weaver, Kate Winslet, Vin Diesel, Sam Worthington, Giovanni Ribisi, Zoe Saldana, Michelle Yeoh, Stephen Lang, Joel David Moore, Edie Falco, Jemaine Clement i Cliff Curtis. Pierwsze oficjalne fotosy z kontynuacji przedstawiają Jamesa Camerona na planie zdjęciowym w wodnym otoczeniu. Jedno zdjęcie to grafika koncepcyjna, osadzona na obcej planecie.

Głównymi bohaterami drugiej odsłony serii ponownie będą Neytiri (Saldana) i Jake (Worthington), którzy zostali rodzicami. Niestety, para będzie zmuszona opuścić swój dom celem eksplorowania planety Pandora. James Cameron jest reżyserem i producentem “Avatara 2”, a scenariusz przygotował wspólnie z Joshem Friedmanem.

Cameron ma ambitne plany. Poza “Avatarem 2” chce nakręcić jeszcze części od 3. do 5. swojego fantastycznonaukowego cyklu. Ostatni z filmów miałby ukazać się pod koniec trwającej dekady.

“Avatar” z 2009 roku to wciąż jeden z trzech najbardziej dochodowych filmów w historii kina. Zyski z jego dystrybucji wyniosły 2,847 mld USD.

Previous Article
Tajemnica Brokeback Mountain 2

Powstanie "Tajemnica Brokeback Mountain 2"?

Next Article
Renfield Ben Schwartz

Znany z sitcomu "Parks and Recreation" Ben Schwartz u boku Nicolasa Cage'a w filmie "Renfield"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share