Dylan Sprouse i Virginia Gardner w filmie od twórców serii “After”

Piękna katastrofa film
Piękna katastrofa film od twórcy After 2 / Foto Prime: instagram.com/dylansprouse

Dylan Sprouse (“Tygrys”) i Virginia Gardner (“Halloween“) wystąpią w filmie “Piękna katastrofa”, który będzie ekranizacją książki Jamie McGuire o tym samym tytule. Za projekt odpowiada współtwórca kasowej serii “After“.

Piękna katastrofa Film od twórców serii After i Szkoły uwodzenia

Dylan Sprouse zamieścił na swoim Instagramie wpis, z którego wynika, że okres zdjęć do filmu został zakończony:

— Ukończyliśmy zdjęcia do “Pięknej katastrofy” i jestem dumny z naszej pracy! Na planie było ciężko, choreografia scen walki była intensywna, włożyliśmy w to mnóstwo wysiłku fizycznego (…). Niedawno widziałem nagrania z planu zdjęciowego – są cholernie dobre. Wkrótce usłyszycie więcej o projekcie.

Sprouse i Virginia Gardner wystąpią w filmie jako Travis Maddox i Abby Abernathy. Sprouse występuje w filmie jako “niegrzeczny chłopiec”, który pojawia się na drodze życia Abby – studentki pierwszego roku. Bohater zarywa noce, biorąc udział w nielegalnych, podziemnych walkach bokserskich, a w ciągu dnia uchodzi za college’owego playboya. Abby i Travis biorą udział w zakładzie – jeśli chłopak przegra pojedynek, będzie miał “szlaban” na seks przez cztery tygodnie, a jak wygra, Abby zamieszka w jego pokoju. Para zbliża się do siebie, a Travis odkrywa mroczną przeszłość Abby.

Obraz wyreżyserował na podstawie własnego scenariusza Roger Kumble – twórca “After 2”, “Szkoły uwodzenia” czy komedii “Ostrożnie z dziewczynami”. Materiały kręcone były w Bułgarii. Za realizację projektu odpowiada studio Voltage Pictures, które ma w swoim dorobku serię “After”, “The Hurt Locker. W pułapce wojny” czy “American Heist. Skok życia”.

Książka Jamie McGuire była bestsellerem według “The New York Times”. Sprouse pozostaje najbardziej znany z serialu “Nie ma to jak hotel” oraz drugiej odsłony serii “After”. Gardner zagrała m.in. w “Halloween” (2018) z Jamie Lee Curtis, serialu “Runaways” i “Potwornej imprezie”.

Previous Article
I tak po prostu... Premiera

Premiera HBO: serial "I tak po prostu...". Kontynuacja "Seksu w wielkim mieście"

Next Article
Sonic 2: Szybki jak błyskawica Plakat

Pierwszy plakat z filmu "Sonic 2: Szybki jak błyskawica"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share